slečna na hlídání

KATEGORIE: Lolitky, teen

Slečna na hlídání

Autor:
Miloš K.
Publikováno:
24. 11. 2014
Přečteno:
11804x
Moje manželka se rozhodla, že si pořídíme slečnu na hlídání, abychom více času mohli trávit spolu. Našemu synovi byli čtyři a neustále vyžadoval, aby mu někdo věnoval pozornost. Mně i Lídě z toho šla hlava kolem. Dali jsme si tedy do novin a na internet inzerát, že hledáme nějakou paní nebo slečnu na hlídání s flexibilním rozvrhem, která by byla ochotná se občas obětovat a pohlídat našeho malého špunta za slušnou cenu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ozvalo se opravdu velké množství zájemkyň, takže už po dvou dnech jsme inzerát museli dát odstranit. Ozvalo se nám kolem dvaceti žen a dívek a dokonce i pár mužů, kteří by rádi naše malé hlídali. Probrali jsme se tím dlouhým telefonním seznamem jmen a zkušeností a s těžkým srdcem jednoho po druhém vyřazovali. Nakonec nám zůstaly asi tři zájemkyně, které jsme si pozvali na pohovor, abychom je poznali dříve, než jim svěříme naše dítě. První byla postarší paní, taková milá babička, ale s manželkou jsme se shodli, že té by asi nestačila energie. Druhá byla unavená paní z domácnosti, která sama měla doma tři děti a doopravdy nevěděla, kam dřív skočit. Dokonce si svoje děti vzala i na pohovor. Nakonec jsme se rozhodli jednohlasně pro poslední zájemkyni, kterou byla mladá studentka nedaleké univerzity, která měla díky přednáškám velké množství nevyužitého času, ale zase velmi málo peněz v peněžence.

Už o dva dny později jsme slečnu Sylvu povolali, aby se postarala o Tobiáše a my zatím mohli jít do kina. S manželkou jsme teď mnoho času trávili odděleně – já jsem býval velmi dlouho v práci a ji i syna jsem viděl málokdy. Večer jsem si tedy plnými doušky užíval, ale přesto mi v tom společně stráveném čase něco chybělo. Nebyla tam žádná vášeň, napětí mezi námi jako kdyby nebylo. A bylo to poznat i po návratu domů, kdy manželka akorát pozdravila Sylvu a odešla se naložit do vany. Rozhodně jsem měl po ptákách.

Jelikož jsme se vrátili pozdě, tak malý Tobiáš už dávno spal. Na druhou stranu tu ale byla Sylva, která rozhodně nikam nespěchala, a tak přijala moje pozvání na skleničku vína. Ačkoliv nás dělilo několik let, dobře jsme si spolu rozuměli. Sylva se smála mým vtipům a musím uznat, že i těm málo vtipným. I přesto jsem se bavil více než na předchozí večeři a kině s manželkou. Sylva byla taková mladá, plná energie, která z ní přímo sršela. A všimnul jsem si, že se mě několikrát jakoby letmo náhodou dotkla. Nejdříve jsem si říkal, že si to jenom namlouvám – co by přeci jen viděla na takovém tatíkovi od rodiny? Ale když to udělala po několikáté a dokonce mi položila ruku na nohu, měl jsem jasno. Ta holka po mě jela.

A já si to nechal líbit.

Lichotilo mi, že o mě má zájem taková mladá kost, ale nehodlal jsem ohledně toho nic podnikat. Nechtěl jsem, aby si dělala falešné naděje, nebo se takto podbízela jenom proto, aby dostala přidáno. Nechával jsem její snahy bez odezvy a po další skleničce sehrál, že jsem unavený, a že si také půjdu lehnout. Sylva odešla.

Při další návštěvě jsem se vyhýbal tomu, abych s ní byl sám, ale Lídě bohužel velmi dlouho trvalo, než se vypravila, a tak jsem dole musel se Sylvou čekat o samotě. Ač jsem se bránil, znovu mě dokázala strhnout a překvapit svou vyspělostí. Také se na toto setkání více připravila. Měla sexy šatičky, které ji slušivě obtahovaly, ale nedělaly z ní žádnou lehkou holku. Přiznám se, že v duchu jsem slintal nad její dokonalou postavou a nemohl se nabažit pohledu na její malá prsa, která nebyla uzavřená v podprsence. V místnosti bylo chladno, a tak se přes tričko zřetelně rýsovaly její ztuhlé bradavky.

Když konečně Lída přišla dolů a my odešli do divadla, nemohl jsem se té představy zbavit. Před očima jsem stále viděl holku na hlídání. Tančila, smála se a pak se začala i svlékat.

Vize nahé Sylvy mě pronásledovala. Už jsem se na ni nedokázal objektivně dívat, protože jsem ji za každé situace ve své hlavě viděl bez trička. Moje fantazírování, ale mělo mít sladkou tečku.

Jednou v noci jsem se z ničeho nic probudil a zděšeně si uvědomil, že na kraji postele vedle mě sedí Sylva a dívá se na mě. Okamžitě jsem se otočil a viděl, že Lída spí vedle mě. Tiše jsem Sylvě řekl, že tam nemá co dělat a že by měla okamžitě odejít. Ona mě ale beze slova políbila, jako kdyby mě neslyšela. Šokovaně jsem jí řekl, že vedle je manželka a že tohle nemůže dělat. Ona si ale myslela něco jiného.

Beze slova se postavila a vysvlékla se ze svého oblečení. Poté si na mě lehla a i přes moje námitky mě začala líbat. Po očku jsem se díval na spící Lídu a nevěděl, co mám dělat. Po Sylvě jsem opravdu toužil a zároveň jsem věděl, že když si manželka každý večer bere prášek na spaní, tak ji neprobudí ani celá kavalérie. A tak jsem svolil.

Začal jsem Sylvě její polibky oplácet, ale snažil jsem se moc nepohybovat. Líbal jsem ji na její obnažené bradavky a strkal si do pusy celé její malé kozičky. Cítil jsem, že se mi pták staví do pozoru.

A ona to poznala také.

Sylva vzápětí zmizela pod peřinou, stáhla mi pyžamo a já pocítil nával blaha, když si strčila můj pyj do úst. Pořádně mi ho sála, a když si ho zasouvala do krku, kroužila přitom zuřivě hlavou. Při kouření si pomáhala rukou, kterou mi nádobíčko doslova drtila. Párkrát mi do něho zabořila dokonce i nehty. Trochu to bolelo, ale čím výraznější ta bolest byla, tím intenzivněji jsem potom vnímal to dobré. Ta holka opravdu věděla, co dělá.

Pohledem jsem ještě zkontroloval manželku, jestli opravdu spí, než na mě Sylva nasedla. Pohupovala se na mě nahoru a dolů a tichonce sténala. Oba jsme se snažili být extrémně potichu, abychom nevzbudili vedle spící Lídu. Posadil jsem se a podpíral Sylvu tak, aby se mohla na můj kolík nabodávat opravdu důsledně. Vnímal jsem, jak schválně více stahuje kundičku. Horce jsem jí dýchal na rozpálené tělo, které se přede mnou míhalo, jak zuřivě na mně poskakovala.

Jediným pohybem jsem ji ale převrátil na záda a bořil se do ní až po kořen. Ptáka jsem měl napumpovanýho k prasknutí. Byla tak sladká a tak nadržená, že jsem to nevydržel a udělal se. Automaticky jsem se potom ujistil, že jsme Lídu nevzbudili, ale stále nevinně spala. Sylvu jsem potom vylízal do sucha, při orgasmu zatínala nehty do peřiny a moji hlavu si do rozkroku přímo rvala.

Když bylo po všem, jakoby nic se zase oblékla a ve dveřích se ještě otočila, aby mi zamávala. S šokem jsem si uvědomil, co jsem to právě udělal. Na vedle spící manželku už jsem se nedokázal ani podívat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt