lolitky, teen

article

Znásilněný

S Martou jsme se byli už na třetím rande a situace se vyvíjela tak, jak měla. Po dobré večeři...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Znásilněný

S Martou jsme se byli už na třetím rande a situace se vyvíjela tak, jak měla. Po dobré večeři následoval fenomenální sex, zakončený poleháváním v posteli a povídáním si o nás dvou. Rozhodli jsme se, že vystoupíme na veřejnosti jako opravdový pár a všem ukážeme, že patříme k sobě. Martu v souvislosti s tím napadlo, jestli by mě mohla představit svým kamarádkám. Už jim toho o mně hodně napovídala, a tak by jim ráda dokázala, že ani v nejmenším nepřeháněla.
Přečíst
Autor:
Ondřej P.
Publikováno:
2. 12. 2014
Přečteno:
8281x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt