lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Cuckold jako pomsta

Můj přítel mě podvedl. Vlastně už bych mu ani neměla říkat přítel, ten zrádce hnusnej si to rozdal s nějakou cuchtou a potom se s ní ještě vyfotil! Našla jsem to na jeho facebooku, kam si to ta kráva vyvěsila. Byli tam spolu v posteli, nazí. Michal se přitom rozespale díval někam jinam, takže kdoví, jestli o té fotce věděl, ale pokud ne, tak teď se o ní dozvěděl moc dobře. Rychle jsem si ji stáhla, abych měla důkaz, kdyby ji náhodou smazal, ale kromě tohoto logického kroku, to ve mně vřelo. Pěnila jsem doslova vzteky a nebyla schopná reálně uvažovat. Před očima jsem měla rudo a jediné, co jsem chtěla, byla pomsta.
Přečíst
Autor:
Petra Š.
Publikováno:
9. 3. 2017
Přečteno:
24951x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt