lolitky, teen

article

Plesové žně

Plesová sezóna byla v plném proudu a já vymetl každý bál, který se v mém okolí konal. Byla to...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Plesové žně

Plesová sezóna byla v plném proudu a já vymetl každý bál, který se v mém okolí konal. Byla to velmi dobrá příležitost opít pár holek a užít si, protože přítelkyni jsem stále neměl a popravdě jsem na nějaké usazování ještě nemyslel. Chtěl jsem si užívat svobody, dokud se to jen dalo a plesové období pro to bylo to pravé. Všude byla spousta povolných holek, která se nechala několika panáky za pár kaček opít do takového stavu, aby byla ochotná jít ke mně domů. Ráno po bolehlavu je potom zase naopak nebylo moc těžké vykopnout – většinou si toho moc nepamatovaly a samy se tak styděly, že kolikrát jsem se probudil a už byly pryč.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
4290x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt