plesové žně

KATEGORIE: Lolitky, teen

Plesové žně

Autor:
Viktor T.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
4322x
Plesová sezóna byla v plném proudu a já vymetl každý bál, který se v mém okolí konal. Byla to velmi dobrá příležitost opít pár holek a užít si, protože přítelkyni jsem stále neměl a popravdě jsem na nějaké usazování ještě nemyslel. Chtěl jsem si užívat svobody, dokud se to jen dalo a plesové období pro to bylo to pravé. Všude byla spousta povolných holek, která se nechala několika panáky za pár kaček opít do takového stavu, aby byla ochotná jít ke mně domů. Ráno po bolehlavu je potom zase naopak nebylo moc těžké vykopnout – většinou si toho moc nepamatovaly a samy se tak styděly, že kolikrát jsem se probudil a už byly pryč.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Můj penis měl období žní.

Bohužel zlatá doba se chýlila ke konci. Čekal mě už jenom poslední ples a to maškarní v nedalekém městě. Na rozdíl od vesnických zábav tohle mělo být trochu na úrovni, což paradoxně znamenalo více nadržených holek, které totiž vypadají tak nóbl, že pro ně nikdo nejde. Kromě mě.

Po práci jsem se rozhodl stavit se v půjčovně kostýmů a něco si tam vybrat. Nehodlal jsem se doma pachtit s nějakým rádoby geniálním kostýmem, který bych stejně použil jenom jednou a pak ho zahodil. Tolik práce jsem do toho investovat nehodlal.

Po poradě s prodavačem jsem se rozhodl pro masku Tarzana. Kostým, který se skládal jenom z malých bombarďáků, dekorativní liány a plyšové opice byl sice trochu odvážnější, než jsem si původně plánoval, ale na druhou stranu dámy budou o to více nažhavené, když si budou moci zboží prohlídnout předem. Byl jsem spokojený a těšil se na ten epický víkend. Kondomy už mi v peněžence doslova propalovaly díru.

Konečně byl tady víkend a můj poslední ples před obdobím sucha. Doufal jsem, že tenhle zásun opravdu bude stát za to. Pták mi v kalhotách stál už od pěti odpoledne. Jelikož jsem nechtěl, aby moje maska byla okořeněná tímto vyzývavým signálem, než jsem odešel z domu, raději jsem si ho vyhonil, abych mu trochu ulevil.

Když jsem dorazil do sálu, už tam bylo plno. Dalo se očekávat, že tady nebude tak těžké najít nějakou povolnou holku. Objednal jsem si jedno pivo a posadil se ke stolu. Obhlížel jsem situaci a vybíral mezi dívkami v kostýmech. Nehodlal jsem nic podnikat dříve, než tak v jedenáct hodin, kdy už bude většina zdejších dívek mít několik panáků v sobě. Nač bych měl utrácet, když tu nejtěžší práci za mě vykoná někdo jiný?

Asi po hodině jsem si v davu na parketu všimnul jedné dívky. Postavu měla opravdu k nakousnutí, ale do obličeje jsem jí moc neviděl, protože měla škrabošku. Smyslným pohledem a sladkým úsměvem mě doslova hypnotizovala. Stále jsem se nemohl rozhodnout, jestli se mnou flirtuje, nebo jsem jenom tak nadržený, že vzrušený baby vidím všude.

Ale nezdálo se mi to. Ať tančila s kýmkoliv, oči měla upřeně na mě. Dokonce jsem ji několikrát přistihl, jak si smyslně olizuje ukazovaček. A to už nemohla být náhoda.

Když byla přestávka, pokusil jsem se ji najít, ale najednou jako kdyby se do země propadla. A tak jsem to nechal být a pokoušel se okouzlit nějaké béčkové holky na baru. Nebyl jsem z jejich zjevu tak odvázaný, ale protože zásoba hezkých holek se povážlivě tenčila, nehodlal jsem nic ponechat náhodě. V hledáčku jsem tedy měl dvě podnapilé holky, které vypadaly, že by byly dokonce svolné i k trojce. I přesto, že jsem je měl tam, kde jsem chtěl, nedokázal jsem se na ně plně soustředit a pořád jsem se rozhlížel po sále a hledal tu holku v masce.

A pak jsem ji najednou uviděl. Stála na druhé straně sálu a ukazovala na mě prstem. Chtěla, abych šel za ní.

Zanechal jsem ty dvě holky jejich osudu a vydal se za tou neznámou. Jakmile jsem se přiblížil, otočila se a šla směrem pryč, ale neustále si hlídala, jestli ji následuju.

Pták mi stál a bederní rouška mi skoro hořela nedočkavostí. Plyšová opice u krku mi bimbala sem a tam, jak jsem rychle šel, abych tu neznámou dostihl.

A pak jsem viděl, jak zachází za nějaké dveře. A tak jsem zašel za ní.

Byla tam pořádná tma, jediné, co jsem viděl, byla nějaká silueta. Pokusil jsem se ji nějakým způsobem oslovit, ale nikdo se neozval. A pak jsem ucítil, jak mi někdo stahuje můj titěrný kostým a osvobozuje mi ptáka. Ucítil jsem teplo jejich úst, když mi ho začala beze slova kouřit. Měla rychlý a drobný jazýček, kterým mi kroužila kolem žaludu a přejížděla sem a tam přes uzdičku. Byl jsem u vytržení. Slyšel jsem, jak v té tmě něco šustí, a potom jsem ucítil, že mýho ptáka objala svými ňadry. Honila mi ho pomocí svých kůzlátek a vyčuhující špičku dráždila jazykem. Tak dobrou kuřbu jsem snad ještě nezažil. Už jsem byl na pokraji blaha, ale nechtěl jsem, aby to tak rychle skončilo, a tak jsem ji na to upozornil. Okamžitě se ode mě odtáhla a ve tmě jsem slyšel šustění.

Ze tmy se ke mně přitiskl její zadeček, který na mě vyšpulila. Sama si obratně zavedla mýho ptáka přímo do svý kundičky a začala se pohybovat. Chtěl jsem si vzít kondom, ale nenechala mě, abych se pohnul. Popadnul jsem ji tedy za boky a nabodával si ji na svůj kolík. Byla pořádně vlhká – čůrák jí v lasturce pořádně mlaskal. Přitiskl jsem se k jejím zádům, abych dosáhl na její klitoris a pořádně jí ho mačkal, zatímco jsem ji píchal.

Pod rukama jsem cítil, jak jí kozy na hrudi poskakují a ze tmy se ozývaly její steny. Byla tak hrozně sladká a vzrušující. Nemohl jsem se nabažit jejího těla a její vůně, která ji obklopovala. Potom se mi pták vysmekl z její mokré kundičky ven a ona si ho místo toho strčila do zadečku. Vzrušením jsem sténal, když jsem ji mrdal do análu a jí se to líbilo. Jakmile jsem se ji ale pokusil políbit, odvrátila tvář. Její tajemnost byla o to vzrušující.

Když mi pták ztvrdl ještě víc a já cítil, že jsem na pokraji orgasmu, donutil jsem ji pokleknout a nechal ji, aby mi ho vykouřila. Sperma jsem jí nastříkal do horkých úst a ona ho zřejmě spolkla.

Než jsem se stihl vzpamatovat a na něco se zeptat, byla pryč. Dveře se otevřely a zase zavřely tak rychle, že jsem nic neviděl a nevěděl jsem ani její jméno. A musím se přiznat, že kdybych měl její číslo, opravdu bych jí zavolal. Bohužel neměl.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt