lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Orál pod katedrou

Poté, co jsem udělala maturitu, jsem od podzimu nastoupila na vysokou školu. Připadala jsem si tak důležitě, když jsem procházela velkými vraty naší fakulty. Chtěla jsem studovat to, co mě nejvíc baví a to s lidmi, kteří mi toho mohou tolik říct a se kterými si budu mít o čem povídat. Byla jsem natěšená na přednášky z literatury a dlouhé diskuze na téma „co tím chtěl básník říci“. Opravdu jsem se na vysokoškolský život hrozně těšila.
Přečíst
Autor:
Karolína K.
Publikováno:
14. 10. 2015
Přečteno:
7173x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt