lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rychlovka na školních záchodcích

Zrovna probíhala velmi nudná hodina chemie. Znuděně jsem se dívala z okna a hlava mi padala únavou. Náš učitel přecházel před tabulí a něco složitého na ni psal. Ani jsem se nesnažila tomu rozumět, připadalo mi, jako kdyby na nás mluvil japonsky. Podpírala jsem si hlavu a uvažovala nad tím, co bych raději dělala jiného, než seděla tady na té otravné hodině a poslouchala jeho kejhání o dusíku a jeho vlastnostech.
Přečíst
Autor:
Andrea K.
Publikováno:
18. 5. 2016
Přečteno:
10808x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt