rychlovka na školních záchodcích

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rychlovka na školních záchodcích

Autor:
Andrea K.
Publikováno:
18. 5. 2016
Přečteno:
10838x
Zrovna probíhala velmi nudná hodina chemie. Znuděně jsem se dívala z okna a hlava mi padala únavou. Náš učitel přecházel před tabulí a něco složitého na ni psal. Ani jsem se nesnažila tomu rozumět, připadalo mi, jako kdyby na nás mluvil japonsky. Podpírala jsem si hlavu a uvažovala nad tím, co bych raději dělala jiného, než seděla tady na té otravné hodině a poslouchala jeho kejhání o dusíku a jeho vlastnostech.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

V noci se mi zdál erotický sen a ráno jsem se probudila celá vlhká, takže nejpravděpodobněji bych si to asi rozdávala se svým přítelem. Cpala bych si do krku jeho velkýho ptáka a zuřivě mu ho kouřila. Užívala bych si, jak mi klouže do krku, zatímco bych si hrála s kundičkou, dokud bych od ní neměla celé mokré prsty. Pak bych se otočila a na Martina naskočila jako na koně. Jeho čůrák by do mě zajížděl hluboko a já bych ho těsně objímala svou úzkou kundičkou. Úplně jsem pod stolem cítila, jak se mi lasturka stahuje blahem při té představě.

A právě v ten okamžik mě učitel vyvolal k tabuli. Poslechla jsem ho až napotřetí. I když nemám ptáka, aby vzrušením stál, i tak se mi docela špatně šlo. Už při pouhém pohybu se mi všechno třelo o těsné džíny a moje vzrušení tak jenom rostlo. Pomalu jsem došla až před tabuli a s naštvaným výrazem, který učitel okomentoval tak, že ať se nemračím, že bych stejně musela být jednou vyvolaná, tak to budu mít za sebou. Pak se mě na něco zeptal a já jenom tak stála a dělala, že přemýšlím. V hlavě jsem ale pořád měla Martinova ptáka a nemohla se pořádně soustředit. Učitel se začínal tvářit frustrovaně, když jsem mu nebyla schopná odpovědět ani na jednu otázku a já jsem byla frustrovaná nedostatkem sexu, který jsem najednou pociťovala. Nakonec jsem si šla sednout s pětkou, takže za hloupých poznámek pitomého učitele chemie jsem zase pomalým tempem přešla třídu a posadila se nadrženější ještě víc, než předtím.

Kvůli těm jeho blbým kecům jsem se rozhodla, že na něj kašlu. Vytáhla jsem mobil a napsala Martinovi, který měl hodinu o patro níž, jestli může hned teď dojít na chodbu ve druhém patře. Nato jsem zvedla ruku a učiteli se omluvila, že si musím nutně odskočit a když mě pustil, vyskočila jsem ze svého místa a hrnula se ke dveřím.

Jen jsem za sebou zaklapla dveře, utíkala jsem na chodbu ve druhém patře a čekala na Martina. Ten se pomalu šoural chodbou s nepřítomným výrazem. Ani jsem se mu nedivila, měl hodinu biologie, za to by zabíjel každý. Když ke mně došel, zeptal se, co tak hrozně spěchalo, že to nemohlo počkat do přestávky. Místo odpovědi jsem ho popadla za ruku a zatáhla na dámské záchody. Teprve pak jsem poznala, že o přestávce by tu bylo moc lidí a já to potřebuji teď hned.

Rozepnula jsem mu pásek od kalhot a stáhla mu je až na zem. Okamžitě jsem popadla jeho žížalku do ruky a několika zkušenými pohyby z ní udělala hada, jak se patří. Martin se úzkostlivě rozhlížel, ale nijak mi nebránil. A tak jsem mu ho začala kouřit. Rukou jsem stáhla předkožku a jazykem mu drsně přejížděla především přes zčervenalý žalud. Druhou rukou jsem honila jeho varlata, která jsem si potom nacpala do pusy, zatímco jsem mu ptáka honila. Co chvíli jsem to takhle střídala. Ještě jsem u toho kroutila rukou do strany a hlavou zleva doprava, aby to bylo intenzivnější. Martinovi na obličeji naskákaly skvrny od vzrušení a tiše sténal, dívaje se na mě, jak mu kouřím péro. Přidržoval si přitom tričko, aby na mě dobře viděl.

Když ho měl pořádně prokrvenýho, sundala jsem si kalhoty a kalhotky a vyskočila si na pult u umyvadel. Okamžitě jsem roztáhla nohy a pozvala ho na hostinu ke své broskvičce. Cítila jsem jeho jazyk, jak špičkou přejíždí přes mou kundičku. Rukama si pomáhal udržet kundičku otevřenou a lízal mi pekáč pěkně hluboko. Pak mě začal palcem prstit. Skoro jsem se mu pod rukama udělala, jak dobře mu to s jazykem šlo. Lasturku jsem měla celou vlhkou a červenou vzrušením. Chtěla jsem ho mít v sobě, a tak jsem si ho přitáhla a on do mě snadno zajel. Jeho pták byl pořádně tvrdý. Zapřela jsem se rukama za sebou a zády o zrcadla, aby do mě mohl vnikat opravdu hluboko. Martin mě držel za boky a šukal mě. Čůrákem zajížděl dovnitř a pak úplně ven, když ho nasměroval tak ho do mě zase vrazil až po kořen a zase ho vyndal úplně ven. Takhle mě mrdal a tiše u toho sténal. Naklonila jsem se k němu a líbala ho, zatímco mi vyšukával vagínu. Penis měl celý mokrý od šťávičky, co ze mě blahem vytékala, takže mi mohl dávat co proto.

Seskočila jsem z pultu a zapřela se o něj rukama, Martin si pak stoupnul za mě a hned do mě vklouznul zezadu. Držel si mě za poskakující prsa a plácal mě do zadečku. Zapřela jsem se a začala stahovat kundičku, aby v ní bylo ještě těsněji, a oba jsme si to tak více užily. Na Martina toho už ale bylo hodně, a tak stačilo pár stahů a už mě odstrkoval, abych si klekla na zem. Ptáka měl v ruce a pomalu si ho honil, aby se mi mohl udělat do pusy. Když to z něho vystříklo, chytla jsem to a všechno spolkla, aby tu po nás nic nezůstalo. Pak jsem si ještě vyskočila zpátky na pult a odmítala odejít, dokud Martin neudělá taky mě. Rychle si tedy kleknul a zabořil mi hlavu zpátky do klína. Tentokrát do mě vrazil rovnou dva prsty a prstil mě s nimi, zatímco jazykem prozkoumával můj klitoris. Prohrabovala jsem se mu zatím ve vlasech a chvílemi si ho tlačila blíž ke kundičce, aby přitlačil.

Když jsem se konečně udělala, můj křik pohltilo školní zvonění. Jak jsme byli zaneprázdnění sami sebou, zapomněli jsme si hlídat čas a promeškali zbytek hodiny. Ale co na tom sejde, chemie ani biologie nejsou nic důležitého.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt