lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Halloweenská šukačka

Byla jsem v posledním ročníku na střední škole, byl podzim a se spolužáky jsme si užívali poslední společně strávený rok. Zřejmě to bylo i důvodem, proč nás napadlo uspořádat si Halloweenskou párty u jednoho kamaráda doma. Jeho rodiče neměli být doma, prý slavili nějaké výročí nebo co, ale to nám bylo jedno, hlavně když doma nechají plnou ledničku a prázdné pokoje. Dohodla se téměř celá třída, přičemž kamarád tomu dal korunu, protože řekl, že dovnitř jeho domu nesmí nikdo, kdo na sobě nebude mít halloweenský kostým.
Přečíst
Autor:
Adéla P.
Publikováno:
2. 11. 2017
Přečteno:
6433x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Ďáblice to nechtěla

Přišel jsem z práce. Dnes si tolik klientů stěžovalo, že ještě teď se mi motá hlava. Jsem unavený, jídlo si chystám spíše automaticky, nad ničím nepřemýšlím. Už se nemůžu dočkat, až zalezu do postele, a to ještě není ani večer.

Když sedím u stolu a jím toasty, zapípá mi mobil. Píše neznámé číslo. Dneska v 8 u mě narozeninová párty, Křižíkova 89, Tereza. Snažím se vzpomenout, zda vůbec nějakou Terezu znám. Ale přeci jen znám… Jedinou Terezou, kterou jsem si vybavil, byla letní brigádnice u nás ve firmě, kterou jsem loni zaučoval. V tu dobu jí bylo šestnáct, žádná sexbomba to nebyla, spíše šedá myška, ale byla s ní někdy sranda.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
8. 8. 2013
Přečteno:
8559x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt