lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Dostaveníčko na nemocničním pokoji

Připravil jsem si menší překvapení pro svou přítelkyni – rozhodl jsem se udělat pro ni piknik se všemi těmi lahůdkami, jako jsou jahody, šampaňské, čokoláda, a tak dále. Denisa totiž milovala sladké. Vzal jsem doma deku a připravený piknikový koš a vyzvednul ji hnedka po práci. Když jsem jí řekl odpolední plán, byla naprosto nadšená.
Přečíst
Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
1. 9. 2014
Přečteno:
5795x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt