milenka na inzerát

KATEGORIE: Lolitky, teen

Milenka na inzerát

Autor:
Petra Z.
Publikováno:
22. 9. 2014
Přečteno:
7758x
Můj život dostal jiný směr. A přitom to začalo tak nevinně. Měly jsme se sejít s kamarádkami u skleničky vína a jenom si povídat. Stěžovat si na kluky, na školu, na práci, na život obecně. Měl to být fajnový poklidný večer, který se ale zvrtnul tak, že se to nedalo čekat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ke zkáze vše začalo mířit, když si Eliška usmyslela, že jí vinárna na sobotní večer není dostatečně dobrá, zatímco ten klub naproti by to určitě oživil. Nakonec jsme se nechaly umluvit a vstoupily dovnitř. A tam se to opravdu rozjelo. Házely jsme do sebe jeden panák za druhým a tancovaly s cizími kluky, kteří nás tak chtěli opít, že nehleděli na to, že nemají bezedné peněženky. Užívaly jsme si jejich pozornosti a po chvíli přestaly i počítat, kolik jsme toho vypily. A že toho nebylo málo.

Kolik toho doopravdy bylo, se už asi nikdy nedozvíme, ale ráno po té neočekávané „pařbě“ bylo pořádně krušné. Tedy alespoň pro mě. Probudila jsem se na zahradě našeho domu a podle roztržených kalhot, jejichž kousek visel z tyčky u plotu, jsem pochopila, že jsem domů asi nepřišla brankou. Netušila jsem, v kolik hodin jsem se vrátila, ale hlava mi šíleně třeštila, za což zřejmě mohla i moje máma, která nade mnou stála a ječela na mě. Původně jsem si myslela, že ona byla důvod mého probuzení, ale pak jsem poznala, že hlavním důvodem jsou moje vibrující kalhoty. Ztěžka jsem se posadila a zvedla zvonící mobil.

Z druhého konce se ozval příjemný ženský hlas, který se ujišťoval, jestli moje smska platí a jestli se mohu dostavit na jakousi adresu hned zítra ve dvě odpoledne. Ani jsem jí pořádně nestihla odpovědět a už mi děkovala, načež zavěsila. Vůbec jsem netušila, co to mělo znamenat. Pak jsem se pozvracela a zase usnula.

Probudila jsem se až k večeru, kdy už mi bylo trochu lépe. Matně jsem si vzpomínala na telefonát, ale zaboha jsem nevěděla, na jakou smsku mi to ta žena odpovídala. Když jsem se podívala do odeslaných zpráv, nalezla jsem tam sms, kterou jsem odeslala asi ve dvě ráno, kde jsem reagovala na nějaký inzerát, kdoví z jakých novin, a toužila získat nabízené místo. Bohužel bez názvu novin jsem neměla moc šanci uhodnout, kde jsem ten inzerát viděla, a tak mi nezbývalo nic jiného, než se tam další den vypravit.

Na uvedené adrese stála ohromná vila, celá oplocená a viditelně dobře opečovávaná. Ohlásila jsem se do interkomu a vzápětí jsem byla přijata dovnitř. U dveří mě přivítala nějaká žena oblečená jako pokojská a oznámila mi, že pán hned přijde, ať se zatím posadím.

O pět minut později do haly nakráčel vysoký, pohledný starší muž, který si mě zkoumavě měřil. Na pohled byl velmi sympatický, ale když byl tak bohatý, zajímalo mě, na co byl ten inzerát. Jestli třeba nehledá novou služku?

Muž se mi představil jako Adam a pak mě pozval k sobě do kanceláře. Tam si mě posadil naproti sobě a začal mě zpovídat. Jeho otázky byly především intimního charakteru a byly nepříjemné. Teprve když jsem se proti nim ohradila, dozvěděla jsem se, co jsem udělala za kravinu.

V novinách jsem narazila na inzerát, ve kterém postarší muž hledal diskrétní milenku, které by všechno platil, ale se kterou by si rád pořádně užíval. Zděšeně jsem odtamtud utekla.

Překvapivě, už druhý den jsem byla zpátky.

Nabídka mě zaujala, přítele jsem stejně neměla a ten muž nebyl ošklivý. Nakonec jsem se s ním dohodla. A on se rozhodl, že si mě namístě vyzkouší.

Postavil se přede mě a řekl mi, abych mu předvedla, co ve mně je. A já si dala říct.

Nejdříve jsem ho hladila po těle a jazykem mu zkoumala ústa. Měl mrštný jazyk, kterým mi klouzal po tom mém a vlnil s ním v mé puse. Byl to sice cizí člověk, ale představa, že mi dělá dobře tímhle jazykem, mě přímo rozpalovala.

Sjela jsem níž a pomalu mu rozepnula pásek u kalhot, které jsem mu vzápětí sundala. Pod boxerkami jsem viděla, jak se mu boulí rozkrok. Spokojeně jsem mu vyndala nádobíčko a prohlédla si ho. Jestliže jsem čekala malého bimbase, se kterým mě sotva polechtá, pořádně jsem se mýlila. Jeho chlouba měla obří rozměry a rozhodně nevypadala jako penis staršího muže. Začala jsem mu ho kouřit, ale celý se mi do pusy nevešel, a tak jsem se soustředila především na žalud. Kousala jsem ho jemně do uzdičky a rukou mu ho honila. Jazykem jsem přejížděla přes červenou špičku penisu a pak si ji dávala do pusy, abych ji sála. Adam tiše vzdychal.

Zatímco jsem mu ho honila a kouřila, druhou volnou rukou jsem se svlékala. Když jsem před ním byla nahá, strčila jsem si jeho penis mezi prsa a dráždila ho tímto způsobem. Vyjíždějící špičku jsem pak olizovala vyplazeným jazykem.

Adam sice chtěl vidět, co ve mně je, ale vzrušení v něm převážilo. Popadl mě do náruče a hodil se mnou na křeslo. Moje nohy si dal na ramena a bez okolků mi začal lízat kundičku. Měl drsný a mrštný jazyk, se kterým jsem vnímala každý jeho dotek. Pak mě i prstil.

Postavil se a vrazil mi svýho dlouhýho ptáka do štěrbinky. Vzrušením se mi protočily panenky. Mrdal mě rychle a tvrdě a při každém přírazu ze mě vyrážel steny a křik. Těsně předtím, než ještě zrychlil, mi řekl, že můžu křičet, jak chci, že lidi jsou tady na to zvyklí. A tak jsem ječela.

Když mě šukal, přidržoval si moji nohu na hrudi a jazykem mi zajížděl mezi prsty. Rukou mě pleskal po prsou a někdy mi dal i pořádnou facku. Já to ale skrz orgasmy necítila. Měla jsem už dva za sebou, ale on stále neměl dost.

Tvrdě mě přetočil na břicho a donutil mě vyšpulit zadeček, kam mi ho nacpal. Zadek mě pořádně bolel, ale on nepřestával. Držel si mě za boky a napichoval si mě na svůj kůl jako nějakou děvku. K tomu mě plácal po zadečku, až jsem ho měla celý červený. Teprve potom se udělal a postříkal mi záda.

Vyčerpáním jsem odpadla a dobrou půl hodinku se nemohla zvednout. Lepší sex jsem ale nezažila. Jako odměnu jsem dostala krásný náhrdelník, který jsem si okamžitě navlékla. Od toho dne jsem se stala vydržovanou milenkou, která přišla na zavolání, ale které se její práce opravdu vyplácela.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt