Další ročník střední školy byl za mnou a začaly dlouho očekávané prázdniny. Posledních pár měsíců jsme s kamarádem Pavlem vylepšovali svá kol" />

moje prázdniny

KATEGORIE: Lolitky, teen

Moje prázdniny

Autor:
M. Wecouldmake B.
Publikováno:
28. 5. 2020
Přečteno:
24244x
Další ročník střední školy byl za mnou a začaly dlouho očekávané prázdniny. Posledních pár měsíců jsme s kamarádem Pavlem vylepšovali svá kola, většinou u nás doma, protože jsem měl k dispozici více nářadí a taky ve stodole na půdě bylo dost horko a tam pak lépe schnul lak na rámech.
article

Vylepšovali jsme si kola, sledovali jsme závody v televizi, listovali v katalozích a četli cyklistické časopisy, snili o tom, že bychom někdy jeli nějaký závod, takže jsme si vždy dali závod k němu domů, na druhou stranu vesnice, kde bydlel.

Pavel většinou vyhrával. Jenže ten den na počátku července, kdy jsme naskočili na kola a začali spurtovat směrem k jeho domu, to byl poslední závod, který vyhrál. Mohla za to jeho sestra. Minuli jsme ji, když vyjížděla z brány, málem to byl hromadný pád, sotva jsem to vybral. Marcela byla vždy spíše cvalík, moc jsem si ji nevšímal, a taky jsem ji dlouho neviděl, snad půl roku. Studovala v Opavě na poštovní škole a byla celý týden na internátu. Asi ji to prospívalo, protože se z "ošklivého" káčátka změnila v pěknou labuť. Později mi Pavel řekl, že má kluka, a tak to asi za všechno může on. Jenže mi to bylo jedno. Prostě se mi líbila a tak jsem chtěl být vždy první u jejich plotu a vidět ji.

Jeden víkend jsem se domluvil doma, že s Pavlem pojedeme na delší trasu na kolech, a že pak přespím u nich. Ráno jsme vyrazili na cesty, tak různě jsme projížděli známá místa, zajeli se vykoupat k rybníku Rakovec, za kamarády si zahrát fotbal, prostě jsme si užívali letní den. Po celodenním sezení v sedle, když jsme dojeli k Pavlovi domů, jsem si dal sprchu a šel se najíst. Večer jsme se chtěli dívat na video, Pavel zajistil několik kazet s akčními filmy, tak to byl vcelku zajímavý program na večer. Sestra na nás měla dohlédnout. Udělala nám večeři, pak přišlo kázání, že se máme chovat slušně, protože ona se jde vysprchovat a pak půjde spát. Vcelku nám to bylo jedno, měli jsme filmy, alkohol a cigarety nás nebraly, udělal jsem ji návrh, že kdyby nemohla usnout, tak ... začala se trochu červenat, jenže já to doplnil "můžeš se přijít dívat na filmy s námi". Marcela se chvíli dívala s námi a pak pronesla, že se jde tedy osprchovat a spát. Jenže to jsem netušil, že je tajně domluvena se svým přítelem, aby za ní večer přišel.

V půlce filmu jsem oznámil, že jdu pro něco k pití, Pavel byl tak zažraný do filmu, že mě ani nevnímal. Šel jsem do kuchyně, a když jsem procházel kolem koupelny, tak jsem uslyšel, jak si prozpěvuje, nedalo mi to a nakoukl jsem se klíčovou dírkou ve dveřích. Stála před zrcadlem ještě oblečená a česala si vlasy, pak položila hřeben na umyvadlo a prohrábla si rukou vlasy. Ještě se prohlédla v zrcadle a sundala si tričko a složila ho na proutěné křeslo, které stálo naproti dveřím, pak si stáhla tepláky a stála tam jen ve spodním prádle. Tak tohle mě hodně vzrušilo, měl jsem žízeň, sucho v krku, slintal jsem jako pokusný pes od Pavlovova, srdce mi bušilo víc než při spurtech a ocas mi napínal trenky, byl tak tvrdý až mě z toho bolely koule. Nevěděl jsem co sledovat dřív. Sundala si podprsenku a já jsem viděl její dívčí prsa akorát do ruky, hnědé bradavky ji trčely vzhůru. Pořád stála před zrcadlem. Dlaněmi si sjela po těle a pak prsty vjela pod gumu kalhotek. Jedním pohybem je stáhla, spadly ke kotníkům a jednou nohou je pak odkopla kousek dál. Tohle bylo pro mě jako sen rajské zahrady, viděl jsem její kulaťoučký zadeček a hnědými chloupky porostlý klín. Poté se natáhla pro ručník a vešla do sprchového koutu. Pustila vodu a zaklonila hlavu, zavřela oči a uvolněně nechávala vodu stékat po svém dokonalém těle. Začala si znova zpívat, po chvilce vypnula vodu a začala se mydlit, což byla moc krásná podívaná. Potom zase pustila vodu a smývala ze sebe mýdlovou pěnu. V tu chvíli mě ale vyrušily kroky a praskání schodiště, někdo šel nahoru! Stěží jsme odtrhl oči od té klíčové dírky, a předstíral jsem, že mířím do kuchyně.

Po schodech vyšel její kluk Michal. Zastavil se před dveřmi koupelny, zaklepal a řekl: "Můžu lásko?". Odpovědí bylo zastavení vody, pár mokrých kroků a cvaknutí zámku. Vstoupil dovnitř. Vracel jsem se z kuchyně, a tiše jsem prošel kolem dveří, položil jsem skleněnou láhev minerálky tiše na zem a připlížil se ke dveřím. Za klíčovou dírkou se začal odehrávat film s hvězdičkou v přímém přenosu.

Oba tam stáli těsně namáčknutí na sobě, on ještě oblečený, ona stále nahá a mokrá, dívali se upřeně do svých očí. Po chvilce se začali líbat a on jí hladil, kde to jen šlo. Pak se přestali líbat. Marcela odstoupila, rozepla mu pásek, rifle a stáhla mu je i se slipy dolů. Pomalu si před něj klekla. Zvedla hlavu a zadívala se mu do očí. Usmála se. Vzala mu do dlaně pyj a lehce mu poodtáhla předkožku, postavil se mu a vypadal jako klacek s fialovou kuličkou. Chvíli mu rukou přejížděla po délce a pak jej políbila na žalud a začala si ho pomalu zasouvat do úst. Michal jen slastně přivíral oči. Začala trošku zrychlovat, jezdila dovnitř a ven, jezdila jazykem přes jeho špičku a jednou rukou se hladila po stehně a občas si projela klín. Z jeho výrazu v obličeji a rytmických vzdechů jsem tušil, že už brzy bude hotový. Tvářil se nepřítomně a hladil jí ve vlasech, začala to pociťovat zřejmě i ona, protože na chvíli přestala a začala ho líbat na břiše, jeho pyj pořádně neústupně trčel. Po chvilce něžného líbání se přesunula zpátky a začala zase pozvolna pomalinku vlhčit a pak ho vždycky zchladila foukáním na navlhčená místa, pak ho sála a kmitala jazykem po celé délce žaludu a to už on byl zase blíž orgasmu. Zrychlila tempo a pak zpomalila, takhle ho chvilku trápila, a když už se jí to zdálo vhodné, dlaní jej začala rychle honit, otevřela pusu, do které jí on začal pumpovat svou neuvěřitelně velkou dávku.

V tu chvíli se mu podlomily kolena, sesunul se na skříňku vedle umyvadla, seděl tam opřený o zeď a vychutnával si doznívající orgasmus a rychle dýchal. Ona si klekla na zem a položila se mu tělem na břicho, viděl jsem stopu jeho semene na její bradě. To už jsem nevydržel a zajel svou rukou pod trenky.

Chvilku tam jen tak seděli. Michal se zvedl, vzal jí za ruku a vedl ji k tomu proutěnému křeslu. Sedla si do něj, on si před ní klekl, hladil ji dlaněmi po jejím nahém těle a pomalu sjížděl ke stehnům, chytil ji za kolena a pomalu ji rozevřel nohy. Teď přišla ta chvíle, na kterou jsem se těšil asi nejvíc, a Michal s Marcelou asi taky. Přejel jí prstem přes Venušin pahorek, přes její ochlupení a ona sebou lehce cukla, pak se k ní sklonil a začal jí tu slast oplácet. Nebylo toho sice moc vidět, tedy jak ji to dělá, ale podle toho, jak začala vzdychat, si myslím, že to dělal dost dobře, netrvalo dlouho a celá se prohnula v mohutné křeči a dlouho to vydýchávala. Michal stále klečel, a bylo vidět, že je zase pěkně vzrušený. Pod půlkami se mu houpaly koule a občas byl vidět tvrdý pyj.

Pavlova sestra si hladila stehna a smála se na něj. Michal se natáhl pro kalhoty a vytáhl z kapsy balíček s kondomem, roztrhl jej a nasadil si jej na žalud a lehce ho naroloval na pyj. Pak se k ní naklonil a začali se líbat. Ona jej hladila po těle a zvedla si nohy a dala mu je na zadek, lehce jej k sobě přitáhla a dlaní mu honila ztopořený pyj a pomalu si jej zaváděla do své chlupaté kundí dírky. Jen na chvíli jsem měl možnost zahlédnout tu její vzrušenou štěrbinu, která byla lesklá a červená a vynořovala se z chlupatého klína. Pomalu do ní zajížděl. To bylo něco. Začal lehce přirážet. Vycházela mu vstříc. Dlaněmi si mnula prsa a bradavky, držela jej nohama za boky. Byl zapřený o zem, jen na špičkách prstů a lehce do ní přirážel. Netrvalo to dlouho a oba začali divoce šoustat, jak dva nadržení králíci. Přirážel a koule se mu rytmicky zvedaly v pytlíku nahoru a dolů. Objala jej rukama a tiskla na své tělo. Z koupelny se neslo jen tiché sténání a praskání křesla. On slastí funěl a ona sténala. Po několika dalších přírazech zcela ztuhli, Marcela jej na sebe tiskla a bylo vidět jak jej stehny vtlačuje do svého lůna a jeho půlky se rytmicky svírají. Celou tu dobu jsem měl ruku v trenkách a dráždil si svůj ocas. Udělal jsem se chvíli po nich, čelem jsem zapřel do dveří o mačkal si ocas, který vystřikoval semeno na látku mých trenek.

Chvíli na sobě leželi, pak se Michal sesunul na podlahu, z penisu si stáhl kondom, Marcela se postavila, políbila jej a šla do sprchy. Rychle jsem se vzpamatoval, vzal jsem minerálku a šel do obývacího pokoje. Pavel si ani nevšiml, že jsem byl pryč, protože když jsem postavil minerálku na stůl, tak upřeně hleděl na obrazovku televize, kde zrovna Rambo kosil zástupy protivníků.

Otočil jsem se a zašel do pokoje pro tepláky. Stáhl jsem si postíkané trenky a rychle je dal do igelitky a zasunul na dno batohu. Natáhl jsem si tepláky. právě včas, po chodbě šla Marcela s Michalem. Když jsem vyšel z pokoje, Michal byl s Pavlem v obývacím pokoji a glosovali o Rambovi a přeli se, zda je Silvestr lepší, než Arnold. Marcela dělala pár obložených chlebů a chystala věci na snídani. Film skončil, Michal se jen zeptal, zda tu nemáme něco akčnějšího, třeba péčko. Na to se z kuchyně ozvalo, že to by si tak mohli dovolit. Prý by jim to zatrhla. Pavel pokrčil rameny a já si pomyslel: "Jó porno, to je dobře nahrané, ale šukačka v přímém přenosu, to je jiná!"

 

--- Tento příběh je možná smyšlený. Pokud se však stal, pak čas, místo a osoby v něm uvedené jsou pozměněny, včetně toho co a jak dělaly. Jakákoliv podobnost se skutečnými postavami či událostmi je tedy možná čistě náhodná. ---

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

    • Stránky eroticke-povidky.com obsahují sexuálně explicitní materiály, které by některé osoby mohly pohoršovat a jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

 

    • Poskytnutí jakéhokoliv materiálu z obsahu stránek osobám mladším 18 let je zakázáno.

 

    • Veškeré povídky na portálu eroticke-povidky.com jsou smyšlené a nemají se skutečností žádnou spojitost. Stejně tak fotografie jsou pouze ilustrační a osoby na nich se vyskytující nemají s povídkami žádnou spojitost.

 

    • Portál eroticke-povidky.com dodržuje platné zákony České republiky.

 

  • Pokud jste osoba mladší 18 let či vás sexuální obsah uráží či pobuřuje, opusťe prosím tuto webovou stránku.
Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt