můj sexy trenér

KATEGORIE: Lolitky, teen

Můj sexy trenér

Autor:
Jana P.
Publikováno:
16. 2. 2015
Přečteno:
7081x
Trénovala jsem opravdu tvrdě a bylo to znát i na mých časech. Zlepšovala jsem se, ale podle mého trenéra to nebylo dostatečně rychlé. Plavat jsem chodila opravdu každý den a dřela na sobě jako kůň. Čas se sice zkracoval, ale stejně tak i trpělivost mého trenéra, kterým byl mladý a ambiciózní mladík z místní univerzity, kam jsem se toužila dostat. Kdybych byla dostatečně dobrá, mohla bych dostat stipendium, bez kterého bych na další studování mohla klidně zapomenout. A jen kvůli tomu jsem byla ochotná tolerovat buzerování toho pitomce, aniž bych mu musela říct něco nepěkného.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po tréninku jsem vždycky byla šíleně unavená a strhaná. Stěží jsem v sobě hledala sílu, abych se převlékla, tolik mi Zdeněk dával do těla. Umírala jsem touhou skončit s tímhle bláznovstvím, ale motivace stipendia a možnosti nastoupit na místní prestižní univerzitu, byla vždycky silnější.

Vstávání bylo den ode dne těžší a těžší. Moje výsledky se lepšily, ale bylo to jen na úkor veškerých mých sil. Netrvalo to dlouho a ve škole jsem se nedokázala soustředit, jak jsem byla unavená a vyčerpaná, často jsem usínala na hodinách a nezvládala jsem se normálně učit.

Po pár měsících tohoto tempa jsem se zhroutila a skončila v nemocnici. Když jsem se probudila, první, koho jsem uviděla, byl Zdeněk s velkou kyticí růží. S rozpaky se mi omlouval, že to přehnal a že od teď bude všechno jinak.

A opravdu. Když jsem se vrátila do školy a do bazénu, tréninky už nebyly takový dril, ale naopak vcelku příjemná relaxační cvičení. I tak jsem se ale nehoršila, spíše naopak. Díky tomu, že jsem měla větší pohodu, jsem měla také větší sílu na to, abych se dokázala soustředit na jediný cíl, kterým bylo vyhrát závody a získat stipendium.

I přístup Zdeňka se změnil. Vypadalo to, jako kdyby mě najednou viděl v úplně jiném světle. Začal se smát, příjemně si se mnou povídal a celkově byl mnohem uvolněnější. Už ve mně neviděl jen tu holku, kterou musí strhat jako koně. Teď mi chtěl opravdu pomoc. A já díky tomu jeho novému pohledu se na sebe také začala dívat trochu jinak.

Ve škole jsem šla zase nahoru, dostala jsem opravné termíny a učitelé byli velmi vstřícní. Všechno se zlepšovalo, ale zároveň se zvyšovala nervozita, se kterou jsem očekávala blížící se závod. Když konečně nastal ten den, kdy jsem se měla předvést, bylo mi hrozně zle od žaludku. Teď šlo opravdu o všechno a já si tento tlak více než dobře uvědomovala. Zdeněk byl se mnou v šatně a pokoušel se mi zvednout náladu, ale moc to na mě nepůsobilo. Chodila jsem mezi skříňkami jako tygr v kleci a panikařila.

A pak Zdeněk udělal něco, co mě opravdu vyvedlo z míry. Najednou vstal, popadl m za ramena a silně se mnou zatřásl. Jakmile jsem šokem strnula, vášnivě mě políbil.

Když mě pustil, zrovna se ozval amplión, který všechny vyzýval, aby se dostavili na svá místa. S podivným pocitem v břiše jsem nastoupila na svou dráhu. Najednou jsem byla plně koncentrovaná jenom na výhru. Byla jsem si nyní jistá, že to zvládnu a dokážu nad ostatními vyhrát.

A tak se i stalo.

Všechny jsem porazila s velkým časovým náskokem a do cíle si ladně doplavala pro první místo. Výherce tohoto závodu měl potom získat možnost ucházet se o stipendium na pohovoru. A tuhle šanci jsem získala já.

Jakmile jsem doběhla ke Zdeňkovi, skočila jsem mu kolem krku a radovala se. Samým štěstím jsem se zapomněla a oplatila mu předzávodní polibek. K mému překvapení se ale neodtáhl, naopak si mou hlavu přitiskl blíže. Vzrušeně jsme se líbali a naše těla se vzájemně proplétala. Jelikož jsme ale byli dost na očích, prohodila jsem, jestli se neztratíme do šaten.

Jakmile se za námi zavřely dveře, vrhli jsme se na sebe. Tiskla jsem se k němu a vzrušeně zasténala, když se na mě namáčkl a já v jeho kalhotách ucítila jeho chloubu. Čůráka už měl pěkně v pozoru, když mi dal stranou plavky a rukou mi zajel ke kundičce. Zuřivě mě líbal a přitom mi něžně prstil lasturku, která na jeho ruku slintala svou šťávičku.

Jazyky se nám vzájemně splétaly a steny se míchaly. Popadla jsem ho za ptáka a začala mu ho honit. Plný vzrušení se mi opřel hlavou o čelo a sténal. Vykroutila jsem se mu a padla na kolena. Jeho čůráka jsem si nacpala do pusy a slastně mu ho kouřila. Zoubky jsem mu přejížděla přes žalud a hryzala ho do uzdičky. Blahem se skoro hnedka udělal, ale já mu to nedovolila. Dráždila jsem ho jenom tak, aby skoro dosáhl vrcholu, ale přestala, aby se neudělal. Přeci jen jsem si taky chtěla něco užít.

Když toho provokování měl dost, namáčkl mě na stěnu a pak si klekl. Vylizoval mi kundičku drze a surově. Chtěl, abych taky skoro dosáhla vrcholu, a on pak mohl přestat, aby mi mohl oplatit moje pošťuchování.

Mě to ale nevadilo. Líbilo se mi, jak mi sál klitoris a lasturku prošťuchoval prsty. Skoro jsem se nedokázala udržet na nohou, jak se mi tou slastí podlamovala kolena. Netrvalo to ale dlouho a Zdeněk už to nevydržel – postavil se a zabořil do mě svého ptáka. Nohy jsem mu dala kolem pasu a on si mě nabodával na ptáka silnými rychlými přírazy. Cítila jsem jeho čůráka až skoro v žaludku. Snažila jsem se tlumit svoje steny, ale příliš se mi to nedařilo.

Zdeněk mě po chvíli zase postavil na nohy a já se automaticky předklonila, abych mu umožnila přístup ke své broskvičce. Než ale do ní znovu vrazil ptáka, ještě mi ji několik přejel jazykem, aby tam bylo příjemně vlhko. Pevně jsem se držela lavičky před sebou, zatímco Zdeněk do mě drsně zezadu bušil. Zadek se mi při každém přírazu třásl a prsa mi poskakovala na hrudi, až to bolelo. Slast ale byla větší a to pro oba, protože Zdeněk se zanedlouho udělal. Sperma mi nastříkal na záda.

Když byl hotový, otřela jsem se a pak si sedla na lavičku a roztáhla nohy. Zdeněk okamžitě kleknul a hlavu mi nacpal mezi stehna. Měl mrštný jazyk a rychlé prsty, takže opravdu netrvalo dlouho a já se udělala taky.

Na místní univerzitu jsem se nakonec dostala a se Zdeňkem jsme spolu začali chodit. To byl začátek něčeho nového.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt