naplácal jsem sestře na holou

KATEGORIE: Lolitky, teen

Naplácal jsem sestře na holou

Autor:
Michal L.
Publikováno:
26. 7. 2019
Přečteno:
28166x
Rodiče mi udělali čáru přes rozpočet. Původně jsem měl strávit sexy víkend s holkama na koleji, kde kámoš chystal pařbu, jenomže oni se rozhodli, že odjedou pryč. Takže mi na krk hodili mou mladší sestru. Sice už byla plnoletá, ale rodiče ji pořád nechtěli nechávat doma samotnou, protože jí tak úplně nevěřili. Sestra za sebou už měla pár popuštění uzdy, ale vždycky se to vymklo kontrole. Takže tentokrát jsem tomu měl zamezit já.
article

Co tam najdete:

Byl jsem pěkně naštvaný, když jsem dorazil domů. Rodiče už měli spakováno a chystali se někam do lázní nebo co. No prostě na celý víkend pryč. S obavami mi svěřili svůj poklad, který se povaloval na gauči v obýváku a smskoval s někým. Sestra byla polonahá a vůbec jí ani na mysl nepřišlo, že by se měla přikrýt nebo ještě lépe obléknout. Měla na sobě jenom volné tričko, pod kterým se rýsovalo naprosto všechno, a kalhotky. Nohy měla přehozené přes opěrku nad hlavou. V téhle pozici zkontrolovala, kdo to přišel, a aniž by mě pozdravila, tak přilepila zrak zpátky na malou obrazovku mobilu. Ucítil jsem, jak se mi z toho trochu zvednul pták. Sice to nebyla tak úplně moje vlastní sestra, ale valnou část dětství jsme strávili spolu. Teď už jsme ale byli oba dospělí. Podle čehož se ale ani v nejmenších nechovala.

Potřásl jsem hlavou a šel si do kuchyně udělat něco k jídlu. Když jsem měl sendvič hotový, svalil jsem se s ním do křesla, hned vedle hlavy Anety. Otráveně se po mě ohnala pohledem i rukou. Zinkasoval jsem hned na začátek několik nadávek, ale příliš jsem si z toho nedělal. Jakmile jsem měl volné ruce, hodil jsem po ní polštář a lehce jí ho přimáčkl na hlavu. Okamžitě jsem schytal dvě facky a Aneta si odešla pro hřeben, aby napravila mnou napáchané škody.

Nečekal jsem, že by se vrátila do stejné místnosti, ale udělala to. Seděla vedle mě, teď už trochu způsobněji, i když s oblečením si stále hlavu nelámala. Pořád nespouštěla zrak z mobilu, do kterého něco ťukala. Nevnímal jsem ji a překlikával z jednoho kanálu na druhý. Konečně mě zajal nějaký horor nebo drama nebo tak něco, tak jsem to tam nechal. Po nějaké chvíli jsem si všiml, že i Aneta zpozorněla. Posadila se blíž ke mně a v ruce už neměla žádný mobil. Tiskla se mi na ruku svou polonahou částí těla a mě se z toho zvedal pták. Vyvolávala ve mně vzrušení, proto jsem ji nerad „hlídal“. Obzvlášť, když chůvu nepotřebovala. Jenomže jídlo zadarmo, pár stovek a prázdný barák za to pořád ještě stály.

A stálo ještě něco jinýho. Můj penis se okázale vytahoval do výšky jako kobra, reagující na fakíra. Zatím jsem to poměrně dobře maskoval, ale Aneta potom uznala za vhodné si lehnout. Hlavu si dala do mého klína a sledovala film. Viděl jsem, jak špulí zadeček v malých kalhotkách. Cítil jsem, jak mě její horký dech šimrá na vnitřní straně stehen. Ptáka už jsem měl tvrdýho jako skála, nemohl jsem si zkrátka pomoct. Natáhl jsem ruku a nechal ji ve vzduchu viset nad oblinou jejího zadečku. Bojoval jsem se svou touhou jí po něm plácnout. A tento boj jsem prohrál.

Pleskl jsem ji otevřenou dlaní po zadku, až se pořádně zatřásl. Aneta vyjekla a okamžitě byla na nohou. Vztek z ní sršel, když na mě skočila a chtěla mě profackovat. Zadržel jsem její ruce a udržoval si je od těla. Ona si obkročmo sedla na moje stehna, aby mě tak uzemnila. Svojí kundičkou schovanou v malých kalhotkách tak balancovala přímo nad mým ztopořeným čůrákem. Její velké kozy se mi tiskly na hrudník a vlasy mě šimraly v obličeji. Řvala na mě nadávky, ale přesto jsem si jistý, že mě provokovala. Kdyby mě chtěla přeprat, stačilo by jí praštit mě do krví natřískaného péra. A to neudělala.

A tak jsem jednal za ni.

Byl jsem tak nadržený jsem měl v jednu chvíli snad desetinásobnou sílu. Popadl jsem Anetu a přetočil nás tak, aby ona ležela na gauči a já byl nad ní. V tu samou setinu vteřiny jsem jí odtáhl kalhotky a narval jí do kundy ptáka. Silou jsem ji držel na gauči a mrdal jí do růžové stažené kundy, až jí kozy skákaly do rytmu. Aneta sténala a rukama se mě snažila odstrčit, aby měla navrch, ale já ji nenechal. Šukal jsem ji do mindy tvrdě, až to hlasitě mlaskalo. Jednou rukou jsem zvládal krotit obě její, takže tou druhou volnou jsem jí ještě prstil anál.

A pak mě Aneta skopla. Bravurně si osvobodila nohy a změnila poměr sil. V zápalu mě povalila na zem a pak na mě naskočila. Osedlala si mě jako koně. Měla mě ve své moci jako nějaká kovbojka na mě poskakovala a vlasy v ohonu jí nadskakovaly. Chtěl jsem jí šáhnout na kozy, ale ona se nenechala a vrazila mi pořádnou facku. V tu chvíli se ve mně zvedl všechen vztek. Znovu jsem nás přetočil, ale tentokrát jsem ji převrátil na břicho. Popadl jsem její zadek a narval jí do análu ztopořenýho čůráka, aby věděla, co to je bolest. Aneta ječela, vzpírala se pode mnou, ale zadek nepřestávala špulit. Rozhazovala kolem sebe rukama a prsty se jí zatínaly do křesla, do potahu, do polštáře, do deky, do všeho, na co dosáhla. Pusou šubrovala o pohovku, když jsem jí mrdal její kakaovou dírku, s takovou vervou jsem to dělal. Nemohla skoro ani křičet, jak jsem se jí zmocňoval znovu a znovu. A pořád jsem neměl dost. Vztek už mě ale opouštěl a moje síla trochu ubývala. Aneta toho zneužila a vyprostila se z mého sevření. Ale jenom na okamžik. Posadil jsem se do pohovky a sestru si přitáhl na sebe. Ležela natažená na mě a já kolem ní měl obmotané ruce. Ptáka jsem jí rval znovu do kundy a jednou rukou, kterou jsem si ji přidržoval, jsem jí drtil kozy. Prsty jsem pak sahal do její pusy a nechal si je kouřit. Když jsem je měl dostatečně navlhčené, přehodil jsem ruce a mnul jí s nimi klitoris.

Aneta se po chvíli udělala. Řvala jako podřezávané podsvinče a její tělo se třáslo jako země před zemětřesení. Prudce na mě dosedala vyšpuleným zadkem, takže se mi kolem celého ptáka stahovala její kunda. Abych se udělal, to ale nestačilo.

Snadno jsem s tím ale poradil. Vysílenou Anetu jsem položil na gauč a čůráka jí dal do pusy. Držel jsem si její hlavu a šukal ji do pusy, dokud jsem necítil, jak se to ve mně všechno sbírá. Potom jsem ho vyndal a vystříkal se jí na obličej. Měla moji mrdku po celém obličeji, a ve vlasech, které si předtím tak pracně rozčesávala, taky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt