narozeninová kočka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Narozeninová kočka

Autor:
Libor K.
Publikováno:
1. 10. 2013
Přečteno:
5948x
Osmnáctiny jsou dost dobrým důvodem k pořádný oslavě. Člověk se může konečně oficiálně opít do němoty. Nicméně jsem svůj příděl alkoholu ještě trošku oddálil, protože mi otec sdělil, abych počkal až po obdržení dárku, jinak bych mohl litovat. Sice se mi moc nechtělo, protože jsem pozval spoustu přátel a ti do sebe hned od začátku lili všechno, co v našem domě teklo a mělo aspoň nějaký obsah alkoholu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Navíc jsem dostal echo, abych počkal až do setmění, což je během léta trošku pozdní záležitost. Nic se nedalo dělat, otec se nechtěl nechat přemluvit. Prý bych mu přece nechtěl kazit radost z mojí šílený radosti, až dar spatřím v celý svý kráse. Jenom jsem doufal, že nepůjde o nějakou blbinu. Třeba rozsvícený vánoční stromeček by taky byl perfektně vidět ve tmě.

Ale co, dočkal jsem se. Mamka mi zavázala oči hedvábným šátkem a oba rodiče mne dovedli na balkon. Nemohl jsem úžasem mluvit. Dole stálo našňořené a blikajícími žárovičkami ověnčené super nové auto.

Už jsem pochopil, proč to zadržování pití alkoholu.

„Moc díky! První jízda je jenom moje, nezlobte se!“ vykřikl jsem do davu zvědavců a utíkal dolů s klíčky v ruce. Chtěl jsem si to prostě užít sám. Nějakou pěknou okružní trasu a potom zpátky se konečně pořádně ožrat. Nasedl jsem, zatroubil na rozloučenou a vyrazil do ulic. Chvíli jsem si liboval, jaká je to nádhera. Nový auto prostě nemá chybu. Jenže za chvíli se mi zdálo, že mi  vzadu v kufru něco bouchá. Zaparkoval jsem u krajnice a šel se podívat. Sotva jsem otevřel, vykoukla na mě Elina.

„No to se mi snad jenom zdá. Co tady děláš?“ zařval jsem naštvaně.

„Překvapení!“ zakřičela a rozjařeně mne objala „Marečku, všechno nejlepší k tvým narozkám. Každý tvý přání je předem splněný.“

„Od tebe nic nechci. Vlastně něco přece... vypadni a už mě přestaň pronásledovat.“

Posmutněla. Vytrhl jsem se jí z nechtěnýho objetí a chtěl nasednout do auta a ujet. Nikdo jí přece nezval, tak ať si nějaký odvoz domů zajistí sama. Jenže mi padla k nohám. Nechtěně, protože omdlela. Asi z té divoké jízdy v kufru. Lekl jsem se, aby se jí něco nestalo.  Naštěstí se hned probírala, a tak jsem jí pomohl na nohy a nabídl jí místo vedle řidiče.

Připadala mi trochu otřesená. Nezvykle tichá a s nezájmem o mou osobu. Proto jsem se zeptal, abych měl jasno. Taky jsem ji chtěl trochu povzbudit, nejspíš jí bylo špatně.

„Elino, proč za mnou vůbec pořád lezeš?“

„Tak, líbíš se mi,“ odpověděla a ani se na mě nepodívala.

„Není ti blbě?“ ptal jsem se, protože mi přišla moc bledá.

„Jo, potřebovala bych se asi napít. Vlastně nesnáším uzavřený prostory. Ještě chvíli a byla bych mrtvá.“

„No, to by byl fakt fór. Dostat na narozky mrtvolu.“

Nesmála se. Ušklíbla se, dala si ruku přes pusu a chtěla, abych zastavil. Zajel jsem do lesa a nechal ji vyzvrátit co se dá. Mezitím jsem prohlížel auto a zjistil, že mám na zadním sedadle nejenom šampaňský, ale v kufru ještě lahev slivovice a vodky.

Otevřel jsem slivovici a podal flašku Elině, aby si vypálila ty nechutě v žaludku. Nenechal jsem ji pít samotnou a přidal se. S postupným pitím se nám zvedala nálada a o chvilku dýl se mi zvedal i můj chtíč se do Eliny pořádně vystříkat. Odtáhl jsem ji od auta a opřel o první kmen stromu. Serval z ní kalhotky i s minisukní. Hbitě jsem si rozepnul poklopec a osvobodil mýho uvězněnýho zajatce. Stačil mžik, abych se prodral do Elininy vlhké kundičky. Vzdychala a pevně mě objímala. Brzy se mi splnilo moje přání a vylil jsem do ní pořádnou dávku semene.

Alkohol nás oba probral a nepřecházela nás ani chuť na další dávku sexu. Elina si klekla přede mne a vzala můj penis do svých úst. Nejprve jemně sála, poté vystrčila jazýček a mrštně s ním rejdila po údu – od špičky po kořen. Poté mne pořádně vykouřila a vylákala zpátky k autu, kde mne jemným odstrčením nataženého ukazováčku položila na zadní sedadlo. Sundala mi kalhoty a slipy, které jsem měl už stejně stažené až u kotníků. Díky alkoholu mi erekce stále zdobila nahou část těla. Bez varování na mne dosedla a potom rejdila až do vyčerpání. Pochopitelně do mého... usnul jsem ani nevím jak a probudil se až k ránu s Elinou v náručí.

Alkoholové povzbuzení bylo pryč, rychle jsem se odtáhl a přál si vědět, co se mnou během noci vlastně všechno dělala. Jenže jsem se jí bál přeptat na všechny detaily... Muselo jít o dost divokou jízdu, protože úd mne nesmírně bolel a to samé bych mohl tvrdit o zbytku těla. Rychle jsem ji odstrčil a šel ven hledat moje oblečení.

Potom jsem rychle vystartoval směrem domů a nezapomněl ji vyhodit u jejich domu. Během cesty mne pořád pusinkovala, jezdila mi po stehně a chtěla si znovu užít mýho rozbolavělýho ptáka. Zasyčel jsem na ni, že stačí. Naštěstí pochopila, že čas intimností skončil, ale nechtěla se za nic na světě smířit s tím, že spolu prostě nechodíme...

Když se mě na Elinu ptali moji kámoši, rovnou jsem jim s úsměvem vypravoval, že s Elinou bych musel souložit jedině v hodně špatným snu. Ne, vůbec nešlo o nějakou škaredku. Měla výstavní tělo a svůdný křivky. Jenže mi prostě děsně lezla na nervy svou snahou mě úplně dostat, vzít si mě za manžela a založit se mnou pěkně rozlehlý klan. Ne, nemohl jsem dopustit ztratit svobodu ve chvíli, kdy jsem si ji mohl užívat naplno společně se skvělým auťákem!

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt