ne vždy to jde podle plánu

KATEGORIE: Lolitky, teen

Ne vždy to jde podle plánu

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
21. 10. 2013
Přečteno:
5992x
Vždycky se mi líbil můj učitel angličtiny. Jeho úžasný úsměv plný nadšení. Jeho smyslný přízvuk a vtipné narážky. A hlavně jeho postava – pod těsnější košilí jsem měla možnost pozorovat křivky jeho vypracovaných svalů.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Při každé hodině angličtiny jsem vlhla. Představovala jsem si nás dva, jak si to u něj v kabinetě rozdáváme. Jak nás ředitelka přistihne, ale nám to je jedno a v návalu vášně a vzrušení dál přirážíme. Jak mi silou mačká prsa a saje bradavky. Z hodin jsem si nic nepamatovala, odnášela jsem si jen nové a nové představy a fantazie.

Kvůli mé nepozornosti se úroveň mé angličtiny značně zhoršila a pozoroval to i on, proto si mě jednoho dne pozval k sobě. Překvapilo mě, že jsem nebyla vůbec nervózní, ale v jakési euforii. Když jsem stála před jeho dveřmi připravena zaklepat, mým tělem projela vlna slasti. Jeho sladký hlas mě pozval dovnitř. Stál ke mně zády a připravoval si kafe. Rukou mi naznačil, abych se posadila na jednu ze dvou židlí. Já ale dál stála a zezadu pozorovala jeho pevný zadek. Cítila jsem v kalhotkách mokro, úplně to ve mně vřelo. Mírně jsem se klepala a má vagína vysílala impulzy k celému tělu. Vnímala jsem stahy mé dírky, chtěla jsem ho cítit uvnitř sebe.

Neuvažovala jsem rozumem, vedly mě instinkty. Pomalu krůček po krůčku jsem se k němu přibližovala. Snažila jsem se pohybovat pomalu, aby to nezaregistroval. Když jsem byla u něj, ucítila jsem jeho vůni. Nadechla jsem se. Mé pohlaví ke mně vyslalo naléhavý impulz. Cítila jsem touhu a potřebu ho svést. Zezadu jsem ho objala tak, aby mé ruce byly v okolí jeho klínu. Když jsem se ho dotkla, trochu sebou škubl. Začala jsem jednat jako zvíře. Líbala jsem ho a kousala na krku, zatímco druhou rukou přes kalhoty dráždila jeho přirození. On jen potichu zavzdychal.

Cítila jsem, jak se mu v kalhotách staví kláda. Měla jsem vyhráno. Začala jsem více kousat a jednou rukou ho trochu tahat za vlasy, kdežto druhou rukou jsem si snažila probojovat cestu do jeho kalhot. Vůbec se nebránil, byl jako beránek. Vůně jeho těla mě dokonale ovládla. Přestala jsem se snažit dostat se do kalhot, otočila jsem si ho a pomalu rozepínala knoflíčky u košile. On si to vychutnával. Rukou jsem hnětla jeho vypracované svaly. On se začal dobývat do mé podprsenky. Když se mu podařilo mi sundat triko a uvolnit podprsenku, začal mi dráždit bradavky. Užívala jsem si to. Jeho divokost mě ještě více nažhavila.

Líbala jsem ho na krku a šla pořád níž. Líbala jsem jeho hrudník, sixpack a podbřišek. Rozepla jsem mu kalhoty. Nebylo to těžké, jeho stojící penis si dral cestu ven a velice mi to usnadnil. Stáhla jsem rovnou i jeho trenky. Chytil mi obouma rukama hlavu a narval mi ho do pusy. Nejdříve jsem začala jako divá přirážet a sát, ale pak jsem se rozhodla, že si s ním ještě chvíli pohraju. Dráždila jsem ho jazykem v okolí jeho klády, užívala si každičké intimní místo. Když už vzdychal a já věděla, že moc dlouho nevydrží, opět jsem ho vzala do pusy. Nejdříve jsem přirážela pomalu. Kmitala jsem jazykem po jeho penisu, na což odpovídal hlasitým vzdycháním. Žalud jsem jen zlehka přejížděla, což též stupňovalo jeho vzrušení. Sála jsem ze všech sil a jeho penis téměř polykala. On držel mou hlavou a určoval si tempo. Vůbec na mě nebral ohled, jel, jak to jemu vyhovovalo.

Když jsem cítila, že se začíná klepat, zrychlila jsem a sála jsem ještě intenzivněji. Uvítal to, jeho penis byl pevný jako skála. Čekala jsem každou chvílí výstřik. Zaryl do mě prsty a jeho sperma mi plnilo má rozohněná ústa. První várku jsem poslušně spolykala, druhou mi postříkal obličej. Líbilo se mi to. Cítila jsem se ještě více vzrušená. Stáhla jsem si kalhoty. Čekala jsem, že teď se bude věnovat on mně. Začal mě plácat po mém nahém vyšpuleném zadku. Vzrušilo mě to ještě více, už jsem ho v sobě chtěla cítit. Místo toho, aby mě ukojil, mě obouma rukama pevně chytil kolem hrudníku. Čekala jsem, co přijde. Zvedl mě do vzduchu a nesl mě ke dveřím, otevřel je a položil mě za ně. Ještě po mě hodil mé oblečení a zavřel. Stála jsem na chodbě, vzrušená, nahá a nechápající s postříkaným obličejem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt