nespoutané mrdání

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nespoutané mrdání

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
26. 11. 2013
Přečteno:
47819x
Už to bylo zase tady. Zase jsem si s někým začal a ona to zkazila již po druhé noci, prý jestli nezajdeme na večeři. Už to nebyl jen nezávaznej sex po zvrhlý párty, ona z toho chtěla udělat vztah. Vymluvil jsem se, že musím hlídat syna, jako bych nějakýho měl, ale věděl jsem, že to stejně musí přijít.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dostala mě o týden později. Věděl jsem, že to budu muset skončit, ale ten sex byl naprosto skvělej. I když už to nebylo takový to nespoutaně divoký šoustání jako poprvý, stále to byla jízda na opravdu divokém koni. Ještě před večeří se zmínila, že mi tam představí svou dceru. Čekal jsem rozmazlenýho pětiletýho fracka. Mýlil jsem se. Na večeři s ní přišla vysoká zhruba patnáctiletá blondýnka. Což o to, o dlouhonohý blondýnky taky nemám nouzi. Ale tahle měla něco do sebe, nebyla to ta naivní puťka, co byla překvapená, když jsem ji po několika nocích odkopl. Tahle v sobě měla něco vyzývavého, něco tak mladicky nerozvážného, ale hrozně sexy, že mi celou večeři stál jako by byl z kamene.

Po jídle jsme se všichni tři přemístili k ní domů - my dva, že si dáme skleničku a dcera zrovna zůstávala na víkend. Už jsem nevymýšlel výmluvy, jak bych mohl utéct, abych se vyhnul nějaké vážnější známosti. Toužil jsem po její dceři a doufal jsem, že ji někdy zahlédnu alespoň ve spodním prádle. Ačkoliv ta její minisukně zakrývající pouze to nejnutnější z jejich překrásně hubených ale zároveň pevných nohou nenechávala moc prostoru představivosti. Obdivoval jsem ten pěkně kulatý vypracovaný zadeček. Když ale má „přítelkyně“ odešla, spadl její dceři jakoby náhodou na zem šátek, a tak se pro něj ohnula. V tu chvíli jsem úplně ztuhl, protože pod sukní neměla zhola nic. Naskytl se mi překrásný pohled na její šťavnatou broskvičku a já jen litoval, že neumím fotit očima. Byl jsem si jistý, že tenhle výjev nikdy nezapomenu, ale plakát by to byl naprosto úžasný.

Po jejích dvou a mých pěti skleničkách vína prohlásila má doposud jen milenka, že se jde osprchovat, a že si půjde lehnout. Řekl jsem, že dopiju a přijdu za ní. Nepřišel jsem. Jakmile odešla, sedla si na mě obkročmo její dcera a začala mě vášnivě líbat. Kundičkou se otírala o můj ztopořený úd a já věděl, že tohle neskončí dobře – pro její mámu. Než jsem napočítal do pěti, ocitli jsme se u ní v pokoji. Hodila mě na postel a zase se na mě obkročmo posadila. Líbal jsem jí a přitom z ní strhával tílko. Samozřejmě neměla podprsenku a tak na mě ihned vykoukla dvě hezky kulatá ňadra se ztopořenými bradavkami. Levou rukou jsem si hrál s jejím pravým prsem a druhou bradavku jsem vášnivě olizoval. Nevím, jak se jí to povedlo, ale vzápětí jsem neměl kalhoty a už jsem byl v ní. Skákala po mně s takovou vervou, že se celá postel otřásala.

Jak byla na mě, podařilo se mi ji chytit a postavit se na nohy. Byla do mě zakleslá, ale furt přirážela. Musel jsem ji od sebe odtrhnout. S údivem se na mě podívala, proč, že ji sundávám, ale když jsem ji ohnul a opřel o stůl, bylo jí vše jasné. Zase se mi na chvíli naskytl ten božský pohled na její kundičku zezadu, ale vzápětí jsem ho do ní vrazil a přirážel, jak nejrychleji jsem dokázal. Mrdali jsme před oknem, takže jsem zároveň měl skvělý pohled na její zadeček shora a na její prsa v odraze. Takhle vášnivej sex jsem dlouho nezažil, byla o hodně lepší než její máma, a to je opravdu co říct. Její úzká kundička mě svírala tak pevně, že se má slast s každým přírazem rychle stupňovala.

V tom nejlepším ale přišla do pokoje její matka a já jsem se nezmohl na víc, než: „Nechceš se přidat?“ Nakonec jsem z toho byl vlastně venku a nic mi nebránilo jít po její dceři naplno.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt