nezkušená modelka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nezkušená modelka

Autor:
Jana P.
Publikováno:
12. 1. 2015
Přečteno:
8357x
Už jako dítě jsem toužila, že jednou ze mě bude krásná modelka, která nosí všechny ty úžasné šaty, a všichni ji obdivují. Od mala jsem mámě ze skříně kradla sukně a šaty, na které jsem dosáhla, a pobíhala v nich po domě a ještě ve velkých lodičkách na podpatku. Při té vzpomínce jsem se pousmála, protože od té doby jsem se k tomuto snu více než přiblížila. Opravdu jsem během puberty hrozně vyrostla, také výškový limit jsem splňovala a neustále jsem se snažila udržet v kondici. A proto jsem dneska seděla v čekárně svého prvního většího konkurzu, díky kterému bych se mohla dostat na lepší místa, než jsou malinká mola v obchoďácích.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Kolem mě sedělo celkem dost dalších holek, jedna hezčí než druhá, všechny vychrtlé na kost a nervózní jako před porodem. Já byla vcelku v klidu, jen jsem se nemohla dočkat, až se jim předvedu. Do dveří přede mnou chodila postupně jedna holka za druhou, ale moje jméno stále ne a ne zaznít.

Po neúprosných pěti hodinách čekání na mě konečně došla řada. Byla jsem v čekárně jako poslední a umírala hladem, ale ani těmito nepříjemnostmi jsem si nenechala zkazit náladu.

S úsměvem jsem nakráčela dovnitř před komisi a představila se jim. Pečlivě si mě prohlíželi a zkoumali, jestli moje míry odpovídají těm, co jsem jim nadiktovala. Jejich pohledy mi dělaly dobře, i když jsem si tak trochu připadala jako ve výkladní skříni. Po chvíli mi řekli, abych šla za plentu a převlékla se do plavek, načež že se mnou udělají několik fotek. Nadšeně jsem je uposlechla a nechala se vyfotit v malinkých bikinách, které jen tak tak zakrývaly to, co měly. Po pár fotkách jsem byla propuštěna s tím, že do týdne dají vědět.

Na jednu stranu jsem byla mírně zklamaná, ale jelikož jsem nechtěla upadnout do špatné nálady, doufala jsem, že se ještě ozvou. Každý den, každou hodinu, každou minutu jsem si kontrolovala telefon, jestli mi náhodou nevolali a já to snad nepřeslechla. Kromě toho jsem si neustále v hlavě přetáčela okamžik, kdy jsem do formuláře vyplňovala svoje číslo a zároveň se tak ujišťovala, že jsem jim ho dala správně.

Následujících několik dní jsem byla úplně mimo. Nedokázala jsem se na nic soustředit, nešlo mi jíst, nemohla jsem pořádně spát. Byla jsem vyčerpaná z toho čekání na svou velkou šanci, že po čtyřech dnech jsem to už pomalu začínala vzdávat. Mobil už jsem si kontrolovala jen asi třikrát denně a neočekávala nic jiného, než prázdný display. Smířila jsem se s pravdou.

A pak se jednoho dne stal zázrak. Mobil mi zazvonil a nebyla to ani máma ani nikdo z kamarádek – to neznámé číslo bylo jednoho porotce, který mi oznámil, že jsem se dostala do užšího výběru a bylo by potřeba, abych se během následujícího dne dostavila do studia a mohlo se mnou být provedeno focení, které potom rozhodne o vítězkách, se kterými poté bude sepsána smlouva.

Nadšením jsem se skoro nemohla udržet, když jsem tam druhý den šla. Po cestě jsem pištěla radostí, poskakovala štěstím a nemyslela na nic jiného, než na to, že se můj dávný sen začíná měnit ve skutečnost.

Když jsem došla do studia, byla jsem tam sama. Původně jsem si myslela, že tu budeme všechny ty, co postoupily a ten chlápek nás nafotí. Byla jsem tu ale jen já a ten fotograf. Cítila jsem se trochu nepříjemně, jak se na mě díval, ale nic nemohlo zkazit mou radost z této malé výhry. A jelikož jsem chtěla opravdu vyhrát, nechávala jsem se od něho stavět do různých sexy a vyzývavých póz, stejně jako si vysvlékat jeden kousek oblečení za druhým. Nakonec jsem před ním skončila jen ve spodním prádle a připadala si až moc obnažená.

Když dofotil, s úlevou jsem si běžela pro oblečení, ale on mě zastavil a řekl mi, abych si sedla k němu na gauč. Poslechla jsem. Když si dřepnul vedle mě, řekl mi, že jsem opravdu talentovaná a z těch holek, že jsem jedna z nejhezčích, ale není si jist, jestli opravdu mám na tu výhru. Ostatní holky jsou totiž ochotné vsadit mnohem více než jenom tělo v plavkách. Nejdříve jsem tápala, ale potom mi došlo, že po mě chce, abych se svlékla úplně.

Okamžitě jsem odmítla. Chtěla jsem být modelkou, ale ne za takovou cenu. S pokrčením ramen mi tedy řekl, že můžu jít.

Zamířila jsem do šatny a oblékala se, zatímco se mi hlavou honily všemožné myšlenky.

Asi po deseti minutách jsem byla zpátky a vysvlečená úplně do naha.

Fotograf mě opět šteloval do různých sexy póz a fotil jednu fotku za druhou. Když už jsem udělala tohle, byla jsem ochotná pro to udělat cokoliv. A to došlo i jemu, protože jakmile skončil, znovu si mě posadil na gauč a zatímco mi povídal nějaké rádoby moudrosti a tipy, sahal mi na kolena a přejížděl přes stehna.

Bylo mi jasné, že jediná cesta vede dolů a nebo nahoru – nahoru přes sex. A já nechtěla couvat.

Když mi fotograf zajel rukou mezi nohy, poslušně jsem je od sebe odtáhla a nabídla mu tak svou kundičku. Stydlivě jsem se dívala stranou, ale on si druhou rukou mou tvář otočil k sobě a začal mě líbat. Měl suché rty a jeho dech voněl po pivu. Když po pár polibcích viděl, že se nevzpírám, sklouzl na zem a obličej mi zabořil mezi nohy. Jazykem mi vylizoval kundičku, kterou mi rukou roztahoval. Ačkoliv jsem nechtěla, tak mě to vzrušovalo a já zvlhla.

Když byla moje lasturka podle něho dostatečně připravená, zatáhl mě za ruku a přistrčil mi před obličej svůj rozkrok. Automaticky jsem mu sundala kalhoty a vyndala mu ven ztopořené nádobíčko. Začala jsem mu ho kouřit a hladit se po celém těle. On si pak chytil mou hlavu do dlaní a ptáka do mě vrážel podle svého tempa. Tiše si přitom sténal slastí.

Snažila jsem se, aby byl se mnou spokojený, a tak jsem kmitala jazykem a dráždila tak jeho žalud a k tomu mu v ruce drtila varlata. Zřejmě se mu to líbilo až moc, protože najednou ucukl s tím, že by se udělal.

A na to bylo ještě brzy.

Poslušně jsem znovu roztáhla nohy a nechala si zasunout jeho penis do kundičky. Mrdal mě pomalu, ale zato do mě zajížděl až po kořen. Funěl mi přitom do obličeje a opakoval, jak jsem krásná. Cítila jsem v sobě jeho ptáka, jak do mě zajíždí a vyjíždí, jak mi přitom tře klitoris. Líbilo se mi to.

Po chvíli si mě přehnul přes opěradlo gauče a šukal mě zezadu, přičemž mi do análu zastrčil prst. Jeho pohyby se postupně zrychlovaly a zrychlovaly. Teď už do mě zuřivě bušil a řval na celé studio. Začínalo mě to trochu bolet, ale nemohla jsem se mu vzepřít. Cítila jsem, jak ve mně tuhne a bylo mi jasné, že brzy bude konec.

A taky že ano. Těsně předtím, než vyvrcholil, mě donutil kleknout, aby mi mohl nastříkat do pusy. Automaticky jsem jeho sperma spolkla a podívala se na něj. Chytil mě za tvář a popleskla mě po ní namísto pochvaly. Odcházela jsem odtamtud s pocitem pošpinění. Hlavní ale bylo, že o dva dny později se mi ozvali a já dostala jednu z těch smluv. Ale za jakou cenu to bylo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt