příjemné odpoledne u rybníka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Příjemné odpoledne u rybníka

Autor:
Martin B.
Publikováno:
6. 8. 2015
Přečteno:
7231x
Bylo léto a venku panovala hrozná vedra. Pracovat se nedalo a skoro při jakékoliv větší aktivitě hrozil úpal nebo úžeh. Prostě klasická čtyřicetistupňová horka, ve kterých nelze dělat nic jiného, než se povalovat u vody. Já i přítelkyně jsme měli odpoledne volno, tak jsme se rozhodli, že se vypravíme k nedaleké přehradě, kde se zchladíme. Sbalili jsme si tedy potřebné propriety, jako jsou plavky, ručníky, deka, opalovací krém a pití a vyrazili k vodě.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jakmile jsme dojeli na místo, zděšeně jsme zjistili, že stejný nápad měla dobrá polovina národa. Na hlavní pláži přehrady nebylo doslova k hnutí a ve vodě to byla hlava na hlavě. Mezi dekami pobíhaly a ječely děti a ženské ležely rozplácnuté na slunci. Hrozný pohled. Okamžitě jsme se rozhodli, že to nemá smysl pokoušet tady na té straně přehrady, a tak jsme se vypravili o kousek dál, jestli tam náhodou není klidněji. Podél celé přehrady bylo plno, ale dál od hlavní pláže lidí ubývalo. Nakonec jsme se uvelebili na jedné malé plážičce, kde na trávě leželo dalších asi deset lidí.

Bez rozmýšlení jsme se svlékli, plavky už jsme měli na sobě, a vyrazili do vody. Byla příjemně studená a krásně chladila. Plavali jsme společně na druhou stranu a užívali si v rámci mezí klidu. Když jsem se Lenky během plavání sem tam dotýkal, uvědomoval jsem si její skoro nahé tělo a hned se mi postavil. Lenka si toho byla vědomá a ještě mě víc škádlila, když mi rukou zajela pod plavky. Byl jsem z toho pěkně nadržený. Všude kolem nás ale byla spousta lidí a nechtělo se mi pokoušet nějaký velký skandál.

Doplavali jsme tedy zpátky ke břehu, a zatímco Lenka mohla okamžitě z vody, já musel dalších deset minut čekat, než mi slehnul stan z plavek. S Lenkou jsme leželi trochu stranou ostatních, a tak jsme mohli blbnout, aniž bychom někoho rušili. Když jsem přišel na deku, byla už od sluníčka suchá, tak jsem ji pocákal vodou, a když začala pištět, tak jsem si na ni lehnul. Lenka chápala, že jde o hru, a tak se nechala zchladit. Když jsem na ní ležel, začal jsem ji líbat. Opětovala mi to, i když trochu zdráhavě kvůli lidem okolo nás.

Když jsem jí zajel pod podprsenku plavek, cítil jsem, jak se mi pták znovu staví do pozoru. Lenka mě něžně odstrčila a poznamenala, že jsou tady lidi. Ale bylo na ní vidět, že ji to taky vzrušuje. Takhle na veřejnosti, kde nás může kdokoliv vidět. Nevšímal jsem si jejích pokusů mě odstrčil a dál jsem ji líbal na bradavkách. Jemně jsem ji kousal do té tmavé kůže a cítil, jak se přitom pode mnou třese vzrušením. Erekcí jsem měl plavky postavené zase jako stan pro skauty.

Pak jsem Lence rukou zajel pod spodní část plavek a prsty jí dráždil kundičku. Tiše mi vzdychala do ucha a nenápadně se rozhlížela, jestli nás někdo nevidí. To riziko odhalení bylo šíleně vzrušující. Nedokázal jsem odolat. Do kundičky jsem Lence strčil dva prsty a začal ji prstit. Ústa jsem jí zacpal jazykem a polibky.

Najednou se mi ale vytrhla a se smíchem běžela do vody. Myslel jsem si, že už nechce pokračovat, ale potom na mě pokynula prstem, abych ji následoval. A to mi nemusela říkat dvakrát. Rozeběhl jsem se, abych svou ztopořenou chloubu co nejrychleji schoval ve vodě a přidal se k Lence. Ta plavala kousek stranou od pláže, kde na nás nebylo tolik vidět a počkala tam na mě. Zmatený ale nadržený jsem ji následoval.

A tam se na mě pověsila a začala mě líbat. Opětoval jsem její polibky a vzrušeně ji kousal do obnažených bradavek. V rukou jsem jí drtil její krásný zadeček, až vzrušením sténala. Rukou mi pod vodou stáhla plavky a hnětla mi naběhnutý pyj. Pod vodou to šlo trochu hůř, ale tak jako tak to bylo vzrušující. Navíc tu stále bylo to riziko, že nás někdo uvidí.

Lenka se obezřetně rozhlédla a pak popadla mýho ptáka a nasměrovala si ho do kundičky. Plavky odsunula stranou a pomalu si mýho čůráka zavedla do svý lasturky. Měla ji hodně staženou a díky vodě to zase tolik neklouzalo, ale i tak to bylo super. Přidržoval jsem si ji za zadek, zatímco ona mě objímala kolem krku. Mrdání šlo díky vodě, která ji nadlehčovala, mnohem líp. Poskakovala na mně nahoru a dolů a přitom mi sténala do úst. Hekal jsem slastí i námahou a v jistou chvíli zapomněl, že to děláme na veřejném místě.

Lenka mi vycházela vstříc svou pánví a šukání tak bylo snadnější. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Pták jí zajížděl do těla až po kořen. Naše jazyky se kolem sebe vzájemně ovíjely, jako kdyby to byly hadi.

Pak jsem si ji sundal a donutil ji, aby se postavila ke mně zády a mírně se prohnula. Čůráka jsem do ní zavedl zezadu a mrdal ji v poloze na psa. Lenčina prsa pleskala do vody při každém pohybu, zatímco ona se kousala do ruky, aby nevzdychala nahlas.

Pevně jsem si ji držel za boky a narážel si ji na svůj kolík. A pak jsem ucítil, jak se pode mnou třese a její kundička se začala stahovat okolo mého ptáka mnohem těsněji. Lenka při orgasmu potopila hlavu pod vodu a ječela tam slastí. Když se vynořila a lapala po dechu, bylo už po všem.

Těsně předtím, než jsem se měl udělat já, jsme šli kousek výš ve vodě a sperma jsem Lence nastříkal do pusy a ta ho vzápětí spolkla. Oba jsme doufali, že nás nikdo neviděl. Společně jsme se vrátili k naší dece a unaveně se na ni svalili. Na tohle odpoledne jen tak nezapomenu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt