sex s nevlastní dcerou

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sex s nevlastní dcerou

Autor:
Milan S.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
18798x
S Květou jsem chodil už přes půl roku, než jsme se konečně rozhoupali, že se vezmeme. Po svatbě jsem se nastěhoval k ní a její dvacetiletý dceři, která ve městě chodila na univerzitu, a tak bydlela doma, protože bylo zbytečné platit koleje. Dcera Magda byla pěkné zjevení, proto jsem se hned od začátku snažil vybudovat si k ní takový ten „otcovský“ vztah, abych na ni náhodou nedostal chuť. Její matku jsem sice miloval, ale přeci jenom ona byla šťavnaté masíčko.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po asi dvou měsících soužití jsem si všiml, že po mě Magda celkem hází očkem. Všiml jsem si, že se záměrně nezamyká v koupelně, když se koupe. Několikrát se mi tedy stalo, že jsem přišel a ona se nahá rozvalovala v napuštěné vaně a beze studu se na mě dívala. Vždycky jsem se z místnosti okamžitě vypakoval, ale to nejdůležitější jsem si samozřejmě stihl prohlédnout i během té chvilky. Prsa měla pevná a kulatá, jen je pěkně zmáčknout v dlani. Kundičku jsem sice viděl jen zkresleně, ale jelikož byla mladá, její broskvička i pod vodou vypadala krásně růžově a k nakousnutí. Po takovém zážitku jsem vždycky měl sto chutí na sebe pustit ledovou vodu, abych se uklidnil, protože mi stál tak, že by pod mými kalhotami mohli stanovat skauti.

Jelikož jsem pracoval z domu od počítače, často jsem byl v bytě s Magdou sám. Na vysoké přeci jen neměla školu neustále a do práce nechodila. Místo aby studovala, povalovala se polonahá před televizí a provokovala mě. V té době jsem její matku šukal v podstatě každý den.

Na nějaký čas se situace uklidnila, když si Magda našla přítele. Najednou se v koupelně zamykala a stejně tak v pokoji, když jsem byl doma. Velmi se mi tím ulevilo, i když jsem si sem tam na její sladkou kundičku ještě vzpomněl. Přítele si neustále vodila domů a z jejího pokoje se ozývaly typické zvuky souložení. Stačilo jen, abych si představil, že jsem to já, kdo rozmrdává její krásnou kundičku a mačká jí její krásná prsa a zase mi stál. Jelikož jsem sex vyžadoval skoro pořád, její matka už dokonce uvažovala, že se se mnou rozvede, protože to fyzicky přestávala zvládat. Abych jí ulevil, párkrát jsem si při sténání její dcery ve vedlejší místnosti vyhonil.

Ani sexuálně plodné období pro Magdu netrvalo věčně. S přítelem se rozešla a na rameno potom chodila plakat mě. Zanedlouho se ale dala dohromady a vrátila se ke svým starým zvykům. Tentokrát už ale svoje počínání nijak nemaskovala. Na pohovce ležela s roztaženýma nohama a bezděky si hladila kundičku. I když jsem se snažil dívat jinam, moc mi to nešlo. Do sprchy chodila také několikrát denně a záměrně nechávala otevřeno, abych se mohl podívat. Okatějším způsobem už si o to říkat nemohla, ale já přesto nereagoval. I když jsem měl hodně co dělat, abych se udržel.

A pak přišla Květa s tím, že musí jet od firmy na nějakou služební cestu. Na víkend. Což znamenalo, že budu s Magdou dva dny sám v jednom bytě. Samozřejmě jsem se tvářil, jakože se nic neděje, ale v hlavě už jsem přemýšlel, kam bych se zdejchnul. Přeci jen abych omrdal nevlastní dceru – to už by bylo trochu moc.

Jakmile Květa odjela, snažil jsem se držet mimo dům, ale bohužel to nešlo tak, jak jsem myslel. Kamarádi se domů vraceli brzo a samotnému se mi v hospodě sedět nechtělo. A tak jsem chtě nechtě musel domů taky.

Jen jsem otevřel dveře, našel jsem Magdu v obýváku, jak se dívá na nějaký film.

Byla nahá.

Dělal jsem, jakože nic a šel se umýt. Byl jsem už unavený z toho předstírání, že jsem si skoro hned šel lehnout. Když už jsem byl v polospánku, ucítil jsem, jak se mě něco dotýká. Magdina ruka mi šátrala pod pyžamem.

Honila mi ptáka.

Ani jsem se nehnul, dokud to nebylo hotové, a ona potom v tichosti odkráčela. A tehdy jsem se rozhodnul, že jestliže to tak moc ode mě chce, má to mít. A to opravdu tvrdě.

Když jsem ráno vstal, Magda už rachotila v kuchyni. Místo pozdravu jsem ji popadnul a posadil na kuchyňskou linku. Než vůbec stihla zareagovat, zabořil jsem jí hlavu do rozkroku. Samozřejmě pod noční košilí neměla spodní prádlo, aby mě mohla provokovat.

Lízal jsem jí kundičku zuřivě a bez milosti jí do ní kousal, až vyla bolestí a slastí zároveň. Už po chvíli byla úplně vlhká. Surově jsem do ní zabořil prsty a silně jí mrdal třemi prsty najednou. Její růžová broskvička začínala mírně červenat, s jakou vervou jsem to dělal. Magda se nijak nevzpírala, naopak mi mírně vycházela vstříc.

Pak jsem se postavil a z kalhot si vyndal ptáka. Vrazil jsem ho do ní, jako kdybych jí ho chtěl zabodnout až do žaludku. A ostře jsem ji mrdal. Při přirážení jsem si ji držel pod krkem a druhou rukou jí tlačil na klitoris. Ječela přitom jako zařezávané podsvinče.

O chvíli dýl jsem s ní mrsknul o zem a kleknul na ni. Sedl jsem si jí zlehka na krk, ne tak, abych jí ublížil, ale dostatečně na to, aby se nemohla pořádně hýbat. Rukama jsem jí přidržel hlavu a do pusy jí nacpal svýho ptáka. Kroutil jsem jí hlavu a čůráka jí zabodával až hluboko do krku. Nemohla pořádně dýchat, ale já se o to nestaral. Mrdal jsem jí do pusy a sem tam jí plácl po tváři, až ji měla celou rudou. Chtěla to mít tvrdě, tak to měla mít.

Zatímco ještě ležela na zádech, nalehl jsem na ni a ptáka jí dal znovu do kundičky. Ruce jsem jí držel přitisknuté k zemi, aby se nehýbala. Byla mi vydaná na milost a nemilost. Zajížděl jsem do ní až po kořen a zatímco si ji přidržoval jednou rukou, druhou jsem ji otevřenou dlaní pleskal po klitorisu. Cítil jsem, jak se pod mýma rukama už podruhé udělala, ale ani tak jsem nepřestával.

Donutil jsem ji, aby si lehla přes opěradlo gauče a vyšpulila na mě zadek. Nejdříve jsem se jí pokusil vsunout ptáka do análu, ale nepodařilo se mi to, a tak jsem se spokojil s její lasturkou. Šukal jsem ji a přidržoval si ji za vlasy, až měla hlavu zvrácenou. Už to netrvalo dlouho a já jí postříkal celá záda vším tím nashromážděným spermatem.

Spokojeně jsem ji popleskal po zadku a omrdanou ji nechal v obýváku, zatímco jsem si sám zabral koupelnu, abych se mohl osprchovat. Když jsem vyšel ven, oči měla mírně podlité slzami a kundičku rudou jako rajče. Když mě míjela ve dveřích do koupelny, prohodila, že příště na mě bude víc připravená, tak abych nebyl překvapený.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt