sex v dopravní zácpě

KATEGORIE: Zralé ženy

Sex v dopravní zácpě

Autor:
Roman Š.
Publikováno:
21. 12. 2016
Přečteno:
8129x
S manželkou jsme jeli na návštěvu k její sestře. Byla to taková ta klasická, nudná, rodinná večeře, kdy jste rádi, že před sebou máte talíř a nemusíte pořád se všemi komunikovat. Dalším typickým aspektem je neustálé sledování hodinek a snaha silou vůle urychlit obíhání ručiček.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zrovna jsem se s radostí odklidil do koupelny, i když jsem vůbec nepotřeboval. Zabíjel jsem čas tak, že jsem si prohlížel všechny lahvičky na vaně, četl si návody a zkoumal si obličej v zrcadle. Když už jsem tam byl zhruba deset minut, ozvalo se naléhavé klepání na dveře. Než jsem stihnul zahlásit, že je obsazeno, ozval se manželčin hlas, že mi na to neskočí a abych jí okamžitě otevřel. Rychle jsem tedy odemknul, zeptal se, jestli ji nikdo neviděl, a když mi to odkývala, tak jsem ji teprve vpustil do mé záchranné místnosti. Zadýchaně stála u umyvadla a opírala se o něj zády. Potom, co se uklidnila, mi vynadala, že jsem ji tam nechal, že si s nimi nemá co povídat a ještě je potřeba tak půl hodiny vydržet, než bude slušné se zvednout a vypadnout.

Navrhnul jsem, že vím, jak bychom si ten čas mohli příjemněji zkrátit. Manželka se nejdříve podezřívavě rozhlédla a nic neřekla. Pak se podívala na hodinky a s hlubokým frustrovaným povzdechem si vyhrnula sukni a vyskočila na umyvadlo. Zamnul jsem si spokojeně ruce, stáhnul kalhoty a přistoupil pěkně k ní. Kalhotky už měla dané stranou a rukou si mnula kundičku, aby v ní měla vlhko a můj penis do ní snadněji vklouznul. To jsem si nechal líbit.

Když jsem ho do ní vrazil, chytil jsem ji pořádně za boky a začal přirážet. Bušil jsem do ní hlava nehlava a přitom se díval, jak v ní můj pták pravidelně mizí. Měl jsem ho celý pokrytý její sladkou šťávou, která se spustila hned, jak jsem do ní zajel poprvé. Vycházel mi vstříc pánví, jak nejlépe mohla, přitom se rukama zapírala o zeď. Její kundu jsem mrdal pěkně tvrdě, až jí prsa na hrudi skákala a šourek mi narážel o její zadeček. Cítil jsem, jak se jí lasturka stahuje a jak pod mými doteky pracuje. Manželka přitom sténala a oči se jí protáčely. Pustil jsem ji jednou rukou a prsty si začal hrát s její čoko dírou.

Pak jsem ptáka vyndal, popleskal jí s ní po mindě a když jsem na něj plivnul, zasunul jsem jí ho do análu. Šel tam ztěžka a manželka mi přitom zatínala nehty do krku, ale nakonec jsem ho do ní narval a šukal ji do zadku. Pták mi v něm jezdil pomaleji, ale o to intenzivnější to bylo.

A v ten okamžik někdo zaťukal na dveře.

Byla to manželčina sestra, která nás přišla hledat. Rychle jsem se vymluvil, že mi nebylo moc dobře a manželka, že mi tu pomáhá. Brzy že ale přijdeme. Myslel jsem si, že to doděláme a potom se vrátíme na tu hroznou večeři, ale manželčina sestra byla naprosto neodbytná. Nakonec jsem si musel natáhnout kalhoty a vylézt ven okamžitě. Manželka mi ještě postříkala košili trochou vody, aby to vypadalo, že jsem se oplachoval, jak mi nebylo dobře.

Jedinou výhodou bylo, že na to švagrová skočila, takže jsme byli omluveni a ani ne dvacet minut poté, co jsme vylezli z koupelny, jsme seděli v autě. Jakmile jsme byli za rohem, radostně jsme se plácli do dlaní, že nám to tak pěkně vyšlo. To jsme ale ještě nevěděli, že špatným zprávám není konec.

Na cestě domů, dodávám, že jediné cestě od švagrové k nám domů, se vybouralo nějaké auto, což zablokovalo celou silnici, na které teď v obou směrech stála zhruba desetikilometrová kolona. Tedy alespoň podle toho, co hlásili v rádiu.

Otráveně jsme čekali půl hodinu, hodinu, hodinu a půl, aniž by se něco pohnulo. Pták v kalhotách mi pořád stál, neměl jsem příležitost se předtím udělat. Tak jsem se podíval na manželku a zajel jí rukou pod sukni se slovy, že i tuhle nepříjemnost si můžete zkrátit něčím lepším. Rozhlédla se po autě, a i když se jí do toho moc nechtělo, nakonec souhlasila.

Vyndal jsem si tedy ptáka z kalhot a odjel se sedačkou co nejvíc dozadu, aby tam měla manželka místo. Ta si sundala kalhotky a obkročmo se na mě vysoukala. Hlava musela mít předkloněnou do podivného úhlu, když mi naskakovala na péro. Osedlala si mě jako kovbojka a při každém dosednutí až ke kořenu pořádně výskala. Už jí chyběl jenom klobouk. Ptáka jsem měl rudého a připraveného stříkat téměř okamžitě, tak hrozně mě vzrušovala. Ona to tak rychle ale neměla.

Neobratně jsem ji tedy ze sebe shodil tak, aby si lehla na vedlejší sedačku a roztáhla nohy. Potom jsem jí tam strčil jazyk a přejížděl jím přes celou její vagínu. Obzvlášť záležet jsem si dal na klitorisu, kde jsem vždycky přitlačil, až se jí přitom kunda pěkně stáhla. Po chvilce jsem přidal prsty a palcem jí mačkal poštěváček, zatímco zbytkem prstů jsem jí zkoumal zákoutí holčiny. Manželka se přitom hladila po ňadrech a kousala se do prstu, aby tolik nekřičela nahlas.

Pak jsem jí poručil, aby nohy natáhla přes ruční páku a dala je trochu víc od sebe. Nacpal jsem se mezi její kolena a ptáka jí zasunul pěkně do kundičky, jak to měla ráda. Přirážel jsem pomalu a opatrně, protože to moc dobře nešlo, ale i tak to stačilo. Manželka se vzpírala na rukou, aby mi umožnila hluboký příraz a pánví mi doslova mávala před tělem. Její prsa se houpala a ústa se toužila dotknout mých. A tak jsem se naklonil a políbil ji. Jazykem jsem kroužil v jejích ústech a narážel přitom na její zuby.

Přestal jsem, protože se mi zdálo, že něco slyším. Nehodlal jsem se ale znovu nechat připravit o orgasmus, a tak jsem pokračoval v šukání, dokud jsem se neudělal manželce pěkně do kundy. Vytékalo jí to odtamtud hned ven. Dokud to ale bylo vlhké, strčil jsem jí do vagíny prsty a vyprstil ji, až se kroutila jako žížala.

Teprve potom jsem si všimnul, že za oknem nám stojí dobrých deset zvědavců s otevřenou pusou. Kolona se konečně dala do pohybu, ale my jsme si toho v rámci našeho sexu vůbec nevšimli. Naprosto v klidu jsme si urovnali šaty, na zvědavce venku pokývli a potom se rozjeli otevřeným směrem k našemu domovu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt