sexy sázka na výdrž

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sexy sázka na výdrž

Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
3. 2. 2015
Přečteno:
6105x
Byl jsem mladý, byl jsem sexy a vždycky, když jsem potřeboval sex, tak se někdo našel. Spoléhal jsem se na to, že jakmile mi začne hučet v kládě, sbalím nějakou kočku na baru. A nutno přiznat, že mi to prozatím vycházelo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Celý den jsem se v práci nedokázal soustředit na nic jiného, než na stojícího ptáka v kalhotách. Nutně jsem potřeboval zasunout, abych se zase na nějakou dobu uvolnil. Snažil jsem se vyhýbat všem svým kolegyním, aby si nemyslely, že jsem nějaký úchyl, a maskoval si rozkrok, jak jen to šlo. Když konečně padla šestá hodina, vybíhal jsem z firmy jako první a okamžitě mazal domů, abych se trochu zkulturnil a mohl vyrazit na lov.

Jakmile jsem se osprchoval a převlékl, chvíli jsem uvažoval o tom, že bych napsal nějakým kámošům, ale pak jsem si řekl, že by mě akorát brzdili. A to jsem nehodlal dopustit.

Připravený na divokou noc, tedy s hromadou kondomů v kapse, jsem pěšky vyrazil do nejbližšího klubu. Na to, aby tu byla nějaká zábava, bylo ještě moc brzy, ale mně to nevadilo. Chtěl jsem mít přehled, jaké kočky přijdou, a proto jsem si sedl na bar a objednal si něco na posilněnou. Nechtěl jsem se přímo opíjet, abych náhodou potom neměl problém s nádobíčkem, ačkoliv se mi to tedy nikdy nestalo. Ale člověk nikdy neví.

Postupem času do baru začalo přicházet čím dál více holek. Čím později bylo, tím více namalované byly a tím méně oblečení na sobě měly. Mlsně jsem se po nich díval, ale jinak jsem nedával najevo žádný zájem. Byl jsem si jistý, že přijde nějaké lepší zboží.

A taky že jsem se nemýlil.

Kolem desáté večer dorazila do klubu větší společnost holek, které se neustále hihňaly, a vypadalo to, že mají v plánu se pěkně opít. Tedy až na jednu z nich.

Ta byla prostě jiná.

Zbytek osazenstva byly peroxidní blondýny v upnutých šatech, zatímco tahle holka byla černovlasá a jednoduše oblečená. Okamžitě mě uchvátila a byl jsem si jistý, že tuhle holku musím dostat. Zatímco ostatní dívky se rychle rozprchly na parket mezi ostatní chlapy, kteří doufali ve snadný zásun, rozhodl jsem se riskovat a pozval tu holku na panáka.

Velmi ochotně se mnou šla, ale i když přijala, nedalo se to považovat za výhru. Po chvilce povídání, jsem s překvapením zjistil, že je to naprosto pohodová holka, která akorát doprovází svou mladší sestru a její kamarádky. Věděla samozřejmě, že ty slepice nemůže uhlídat, a tak šla jenom proto, aby měla od mámy pokoj.

Povídalo se s ní dobře a čas plynul. Klacek mi stál pořád, ale nechtěl jsem ji urazit nebo na to jít nějak rychle, abych to nepokazil. Rozhodně jsem se ale šukačky nevzdával.

Popravdě už nevím, jak k tomu došlo, ale velmi brzy jsme se já a Daniela začali sázet. Nejdříve to byly hlouposti, jako kdo rychleji vypije panáka, nebo kdo déle vydrží mít alkohol v ústech. Bylo to dětinské, to přiznávám, ale já se královsky bavil. A hlavně jsem nečekal, co dalšího, ta holka vymyslí.

Daniela mě asi po další půlhodině totiž naprosto odzbrojila otázkou, kdo z nás dvou vydrží déle v sexu.

Zmateně jsem na ni koukal, nevěřil jsem totiž vlastním uším. Ale myslela to vážně. Vsadila se se mnou o to, kdo déle z nás dvou vydrží souložit bez toho, aby vyvrcholil. Pokud bych vyhrál, šla by se mnou do trojky a pokud by vyhrála ona, chtěla by večeři. Ne že by byla romantička, ale abych poznal, co to znamená opravdové rande.

Měla mě prokouknutého od začátku. Bylo jí jasné, že na tom baru vysedávám kvůli balení holek, a tak mi ušetřila práci. Jakmile jsem se vzpamatoval, souhlasil jsem s jejím návrhem a nabídl svůj byt jako místo pro naši sázku. Daniela přijala, ale nejdříve šla upozornit svou sestru, která měla zadek v klíně nějakého motorkáře, že odchází.

Dovedl jsem si ji na byt a najednou si připadal nervózní. Tohle se mi ještě nestalo. Holka, která by se mnou šla z vlastní iniciativy? Sen každého chlapa, ale pro mě to bylo trochu divné.

Daniela se ale naštěstí nerozpakovala.

Jakmile se za námi zavřely dveře bytu, přitiskla se ke mně, abych cítil její velká prsa a rukou mi bez zaváhání zajela přímo za kalhoty i trenky. Pevně mi ptáka sevřela v ruce a třela mi ho v kalhotech.

Během okamžiku bylo dole opravdu těsno.

Vyhrnula mi triko a laskala mě na hrudi, zatímco mi mnula ztopořený klacek. Jazykem mi kroužila kolem bradavek a jemně mě do nich kousala. Pak mi jazykem přejela přes celé břicho a konečně mi vyndala ptáka z kalhot. S pohledem upřeným na mě mi ho začala kouřit. Dělala to velmi pomalu a smyslně. Sála mi ho skoro do sucha a do pusy si ho strkala zároveň s mými varlaty. A k tomu ještě zvládala vzrušeně dýchat.

Byl jsem nadržený jako prase.

Popadl jsem ji a trochu surověji ji odstrkal do obýváku, kde jsem ji hodil na gauč. Serval jsem z ní kalhoty a hlavu jí zabořil mezi nohy. Ani nestihla zareagovat a už jsem jí vylizoval pekáč. Měla malou šťavnatou kundičku, kterou si pečlivě vyholila. Hladově jsem sál její šťávu a jazykem jí zajížděl dovnitř. Svíjela se na gauči a já už si skoro myslel, že mám vyhráno, že stačí, abych ho do ní strčil.

A tak jsem to udělal.

Jakmile jsem ale začal přirážet, začala úmyslně stahovat svoji lasturku. Bylo to šíleně sexy. Všechno se kolem mýho ptáka stahovalo a já málem vyvrcholil. Ale překonal jsem to a o to zuřivěji do ní bušil. Její nohy jsem měl na ramenou, a když jsem do ní vrážel penis, prsa jí na hrudi poskakovala jako zběsilá.

Po chvíli se mi Daniela vykroutila a sjela dolů ze sedačky. Ležela částí zad na zemi a zadeček měla nahoru – jako kdyby dělala svíčku. Zároveň mi tak nastavovala kundičku.

Při tomhle přístupu jsem jí ptáka vrážel do těla hluboko po kořen a ona při tom hlasitě sténala. Vzrušeně jsem vzdychal taky.

Největšího vzrušení jsem ale dosáhl, když mi dovolila, abych jí ho strčil do análu. Tady už stačila jen chvilka a já se udělal. Udýchaný a unavený jsem odpadl stranou, zatímco Daniela se na mě s postříkaným obličejem usmívala. Prostě mi oznámila, že volno má zítra kolem sedmé, načež se oblékla, upravila a odešla. Brzy spolu budeme dva roky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt