sto dvacátý zářez na pažbě

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sto dvacátý zářez na pažbě

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
23. 1. 2015
Přečteno:
3936x
Velká sobotní noc byla tady. Těšily jsme se jako malé děti před vánočním stromečkem, až se budeme moci předvést v nových hadřících, které jsme si speciálně kvůli dnešnímu večeru pořídily. Společně s dalšími lidmi jsme se chystaly do víru nočního života plného světel, hudby a alkoholu. Hlavně toho alkoholu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Celkem nás šla parta snad patnácti lidí, polovinu z nich jsem ani neznala. Pro oslavu volného večera a slastného života to ale nebylo ničemu na škodu. Rozhodně jsem byla otevřená všem možnostem. Nechávala jsem se zvát od jednoho kluka za druhým a užívala si jejich nadrženost a vtíravé pohledy, se kterými si prohlíželi moje tělo. Bylo na nich vidět, že přemýšlí, jaká jsem asi v posteli.

Přiopile jsem koketovala s každým, kdo se namanul a na parketu se potom při tanci tiskla na každého, kdo o to měl zájem. Cítila jsem všechny ty ztopořené penisy, když jsem se zadečkem lísala na jejich rozkroky a škádlila je na naprosté maximum.

Na holčičích záchodcích se neřešilo nic jiného, než kluci, sex, alkohol a něco na dobrou náladu. Ještě nebyla ani polovina večera a z jedné kabinky už se ozývaly zvuky přirážení a tlumené steny. Někdo si to tam parádně užíval. Já si ale jen přepudrovala nos a vrátila se k ostatním.

Těsně před půlnocí se k naší partě přidal kamarád někoho z kluků, které jsem neznala. Jmenoval se Martin a všechny holky si měřil zkoumavým pohledem. Když jsem se na něho zeptala jedné kamarádky, řekla mi, že je to vyhlášený sukničkář, který prožene každou, která se nechá. Co je ale horší, o všem si vede záznamy, aby věděl, kolik holek už mu dalo.

Ačkoliv bych měla být takovým přístupem znechucená – přeci jen holky považoval v podstatě za kusy masa – naopak mě to jistým způsobem přitahovalo. Chtěla jsem být taky na tom seznamu a chtěla jsem tam zaujímat nějaké pěkné místo.

Zbytek večera jsem se provokativně točila kolem toho Martina. Nechtěla jsem, aby mě ale měl jako snadnou kořist, zásek bez námahy, a tak jsem střídavě dávala najevo zájem a nezájem. Když mě pozval na pití, nechala jsem ho, aby do mě nalil tři panáky za sebou, ale jakmile chtěl jít tančit, řekla jsem, že další tanec má zamluvený někdo jiný. Abych dala zapravdu svým lžím, vydala jsem se na parket a k někomu se tam přitiskla.

Vyzývavě jsem tančila a předváděla přitom různé pózy, simulující sex, přičemž jsem nespouštěla oči z Martina. Každým pohybem jsem ho provokovala a sváděla, přitom jsem ho ale měla přesně tam, kde jsem chtěla.

A on si toho byl vědom.

Dlouhou dobu mě nechával hrát mou hru, ale kolem druhé ráno bylo znát, že už ho nudí. Rozhlížel se po nové kořisti, která by mu dala bez takového divadýlka, které jsem s ním hrála já. Musela jsem jednat, abych nepřišla o příležitost figurovat na jeho seznamu.

Bez nejmenší námahy jsem se vetřela do jeho rozhovoru s nějakou opilou blondýnou a neslušným způsobem ji zazdila. Martina jsem potom pozvala na byt, který jsem sdílela ještě s jednou kamarádkou s tím, že tam bude afterparty. V klubu už se brzy mělo zavírat, a tak Martin souhlasil. Zřejmě ho k tomu dohnala i vidina, že by přeci jen mohl zasunout.

Spolubydlící Vendula s mým nápadem souhlasila, a tak na náš byt kolem půl třetí ráno dorazilo celkem asi šest sedm lidí. Po tolika panácích jsem měla večer tak napůl v mlze, ale svého cíle jsem se odmítala vzdát.

Když se všichni uvelebili, kde se dalo, a pustila se hudba, přitočila jsem se k Martinovi s nabídkou, že mu ukážu náš byt. Bez zaváhání souhlasil. Bylo zřejmé, že jde o záminku, neboť náš byt byl 2+1, tudíž opravdu nebylo co ukazovat. I tak jsem ho dovedla do koupelny a ukázala mu kuchyni, kde se nikdy nevařilo. Tam jsem si vyskočila na kuchyňskou linku a vyzývavě dala nohy od sebe. Měla jsem na sobě šaty, přičemž spodní prádlo jsem si sundala v okamžiku, co jsme překročili práh našeho bytu.

Martin ke mně přistoupil, přičemž jakmile to udělal, omotala jsem mu nohy kolem pasu a přitáhla si ho k sobě blíž. Nevím, jak to udělal, ale ptáka už měl připravenýho a vyndanýho. Vlastně už jsem ho měla v sobě. Jak jsem si ho k sobě totiž přitáhla, vrazil ho do mě bez varování.

S heknutím jsem se na něho podívala a uznale pokývla hlavou. Opravdu mě dostal. Pak poznamenal, že jsem ho celý večer pěkně provokovala, takže mi konečně může dát co proto, a začal přirážet. Cítila jsem jeho čůráka v sobě, jak se hýbe sem a tam. Při přirážení mi tělem probíjela slast. Sténala jsem mu do ucha a nehty mu zarývala do zad.

Pošeptala jsem mu, abychom se přestěhovali ke mně do pokoje. Souhlasil.

Tiše jsme proklouzli mezi hlučícími hosty do mého pokoje, kde jsme ze sebe navzájem okamžitě strhali šaty. Konečně jsem viděla tu jeho chloubu. Měl opravdu úctyhodnou délku – když jsem mu ho kouřila, musela jsem ustavičně potlačovat dávící reflex, když jsem si ho cpala do úst až po kořen. Martin si přidržoval moji hlavu a mrdal mě do pusy, až jsem měla pocit, že mi vymrdá mozek z těla.

Doslova.

Když měl orálu dost, zuřivě mě povalil na postel a znovu do mě nacpal svého čůráka. Vrážel ho do mě až po koule a to pomalu, ale zato surově. Bolelo mě to, ale zároveň se mi to líbilo. Měla jsem to ráda tvrdě. A tak jsem ho popadla za zadek a pomohla mu s rychlým přirážením. Bušil do mě jako sbíječka a já ječela jako kočka. Záda měl rudá od mých nehtů a jazyk skoro rozkousnutý vedví, jak jsem ho k sobě zuřivě tiskla.

Byl to drsný sex a vlastně to bylo kdo z koho.

A já vyhrála. Martin se udělal, přičemž mi postříkal celý obličej a potom se vedle mě svalil. Spokojeně jsem se ho zeptala, jaké číslo budu mít v jeho sešitku. Prý jsem sto dvacátá. Hezké číslo. Ještě jsem se oblékla a vrátila se ke svým přátelům. Martina jsem potom už nikdy neviděla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt