táta mého přítele

KATEGORIE: Lolitky, teen

Táta mého přítele

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
16. 7. 2014
Přečteno:
18351x
Chodili jsme spolu s Petrem už něco málo přes rok a byli jsme opravdu šťastní. Oba jsme zatím bydleli u rodičů, ale ti náš vztah všemožně povzbuzovali s představou, že už to nebude dlouho trvat a budou chystat svatbu. Tedy alespoň moje máma si to tak představovala. Nebrala jsem jí její představu, i když jsme s Petrem tak daleko rozhodně nebyli.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

I jeho rodiče mě měli vcelku rádi. Jeho maminka si neustále hlídala, aby, když přijdu na návštěvu, byli na stole moje oblíbené koláčky, pokud možno ještě teplé. Byla to milá paní ve středních letech, která velmi milovala svého jediného syna a pečlivě se snažila pečovat i o mě. Její manžel byl ale jiný šálek kávy. Pan Čermák byl o něco málo mladší než jeho manželka, ale i tak se mu už na skráních začínaly bělat vlasy. Vypadal tajemně a to hlavně díky svým tmavě hnědým očím a málokdy se usmíval. Byl méně mluvný, ale zato opravdu přitažlivý.

Přiznám se, že už se několikrát přistihla, že na něho oněměle zírám. Jeho svalnatá postava mi brala dech a elegance z něho přímo pryštěla. Vyučoval na místní vysoké škole matematiku a určitě bych se vsadila, že je jeho třída plná holek, které do kurzů chodí jen proto, aby se na něho mohly celou tu dobu dívat.

V úterý jsem se rozhodla, že Petra překvapím. Bez ohlášení jsem zazvonila u nich doma, ale bohužel jsem zapomněla, že Petr má po škole ještě dvě hodiny trénink fotbalu. Dveře mi otevřel jeho otec, který už byl doma a procházel si nějaká skripta do práce. Pozval mě dál s tím, abych na Petra počkala. Nervózně jsem souhlasila, a když jsem vstupovala do bytu, kde jsem věděla, že budeme následující minimálně hodinu spolu sami, začala se mi třást kolena. Přesto jsem souhlasila a dokonce si nechala udělat kávu.

Následující čas mi utekl tak rychle, že jsem to ani pořádně nestihla zaregistrovat. Pan Čermák se ukázal jako okouzlující společník, který mě dokázal zabavit, než přišel domů Petr. Povídali jsme si spolu o všem možném i nemožném a v jistých chvílích jsem registrovala, že se mnou trochu flirtuje. Zpočátku jsem si myslela, že se mi to zdá, že si jenom něco namlouvám, ale postupem času to bylo čím dál zjevnější. Otázky se stávaly osobnější a osobnější, až jsem s ním rozebírala to, jak to máme s Petrem a sem tam padlo i něco o sexu. Překvapivě mi to ale nebylo nepříjemné.

Cítila jsem, že to mezi námi jiskří a obávala jsem se toho, jaké by to mohlo mít následky. Petra jsem milovala a rozhodně jsem mu nechtěla ublížit. Stejně tak bych tím podvedla také jeho matku, což jsem té hodné ženě nechtěla udělat. Ale když se mě pan Čermák dotkl, ucítila jsem elektrizující vášeň, která mi v ten okamžik prošla celou páteří. Naše povídání naštěstí přerušil Petr, který se vrátil z tréninku a s radostí, že jsem ho přišla navštívit, si mě odvedl do pokoje.

V noci se mi potom o panu Čermákovi zdálo.

Už druhý den jsem šla k Čermákovým znovu. Doufala jsem, že doma najdu opět samotného pána domu, ale moje touhy byly zklamány, když se ve dveřích objevil Petr. I dalšího dne se mi nepoštěstilo, tentokrát nebyl doma nikdo. Teprve až den následující se mi konečně dostalo toho, co jsem chtěla.

Na to páteční odpoledne nezapomenu nikdy. Celá rozechvělá jsem šla k bytu Čermákových a zazvonila. Pan Čermák mi beze slova otevřel a stejně tak mlčky mi nabídl židli u stolu v kuchyni. Nervózně jsem se posadila a hlavou mi běželo, že bych tu neměla být. Ale už jen představa z toho, co se zřejmě bude dít dál, mě vzrušovala a naplňovala touhou.

Pan Čermák se na mě nejdříve tiše díval a potom mi nabídl, abych se šla dívat na televizi, že potřebuje ještě něco dodělat do práce a nemůže se mi věnovat. Zklamaně jsem se tedy přesunula do obývacího pokoje a zapnula televizi, ve které nic nedávali. Už o čtvrt hodiny později se pan Čermák posadil vedle mě. Jeho přítomnost byla přímo elektrizující, stěží jsem mohla pořádně dýchat.

Najednou jsem pocítila jeho ruku na svém koleni. Byla teplá a příjemně mě hřála. Nejdříve se nehýbala, ale pak si povzdechl a jemně ji začal sunout výše. Dech se mi začal zadrhávat, a když se jeho prsty dotkly mých kalhotek, zasténala jsem tiše. I na něm bylo znát, že je vzrušený, v kalhotách se mu rýsovala jeho chlouba.

Podívala jsem se mu do jeho hlubokých očí a poté ho políbila. Chutnal po příjemné ranní kávě. Jazykem mi kroužil kolem toho mého a sál mi ho. Jeho rty zuřivě narážely do těch mých a pak mi vášnivě klouzaly po krku a níž na prsa. Ta mi vyndal z podprsenky a pevně je tiskl v rukách, zatímco mi laskal bradavky ústy. Byla jsem překvapená, jak hodně mě to vzrušovalo.

Když potom dojel až k mému rozkroku, kundičku jsem měla úplně vlhkou. I tak mě ale chtěl dostatečně připravit, a tak mi odsunul kalhotky stranou a začal mě lízat. Nejdříve něžně, potom zrychloval a ke konci mě lehce tahal za klitoris. Umírala jsem slastí. Orál mu tedy opravdu šel.

Jakmile mě vylízal do sucha, rozepnul si kalhoty a poklekl vedle mě na gauč. Jeho penis jsem tak měla ve výšce úst, kam jsem si ho vzápětí nacpala až po kořen. Jednou rukou jsem mu ho honila a jazykem ho přitom dráždila na špičce. Cítila jsem, jak se třese rozkoší, ale nehodlala jsem ho jen tak pustit. Pokračovala jsem v honění, zatímco jsem ho jazykem dráždila na koulích a druhou rukou mu jemně zajížděla k análu. Stačila chvilka a už mě odháněl, protože se nechtěl hned udělat.

Hbitě si mě položil na záda, tak abych je měla podepřená polštářem a dobře tak viděla, jak mi jeho pták vklouzává do lasturky. Slastí jsem se snažila nekřičet, ale ve chvíli, kdy začal přirážet, se to rozhodně nedalo. Sledovala jsem a intenzivně cítila, jak mi jeho klacek rejduje v kundičce a rozkoší se mohla zbláznit. Pomáhala jsem mu, aby do mě zajel opravdu celý tak, že jsem ho držela za ten jeho malý zadek a silou ho tlačila do sebe.

Po chvíli si mě najednou přetočil a přehnul mě přes okraj gauče. Vzápětí mi ho tam znovu nacpal a mrdal mě jako o život. Moje steny se míchaly s těmi jeho, bylo nám jedno, jestli nás někdo uslyší. Tak dobrou šukačku nepoznal zřejmě ani jeden z nás.

Nakonec jsem skončila obkročně na jeho klíně. Tempo jsem si určovala sama, ale jelikož se mi to nedařilo dostatečně rychle, chytil mě a pořádně si mě nabodával na svůj kolík. Napětí ve mně vrcholilo a já se udělala. A netrvalo to moc dlouho a pan Čermák mi nastříkal do pusy.

To odpoledne jsem zažila svůj nejlepší sex v životě. Nikdo nás nenačapal, ale pocit viny ve mně i tak hlodal. S Petrem jsem se rozešla několik týdnů poté, aniž bych mu to řekla. S jeho otcem jsem se setkala, až když jsem nastoupila na vysokou, kdy jsem s ním potom udržovala asi půl roku poměr.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt