trojka ve stanu

KATEGORIE: Lolitky, teen

Trojka ve stanu

Autor:
Gabriela L.
Publikováno:
18. 9. 2014
Přečteno:
10841x
Prázdniny společně s létem byli v plném proudu, když se naše malá parta rozhodla, že pojedeme pod stan. Pod jedním stanem jsem měla být já s přítelem Ondřejem, ve vedlejším pak Kája s Míšou a poslední dvojice Eliška s Pavlem měli třetí stan.
article

Akce hrr se odehrála jednoho dne odpoledne, kdy jsme se prostě sbalili, rozloučili se s plačícími maminkami a vyrazili do světa sbalení na cca týdenní čundr. Prvním naším cílem byl kemp vzdálený asi 50 kilometrů od našeho bydliště. Dojeli jsme do něho vlakem, uničení teplem a hlady. Jakmile jsme byli na místě, ničeho jsme si nehleděli a hromadně naskákali do rybníka, abychom se osvěžili. Stany jsme potom museli stavět po tmě, ale o to větší to byla sranda.

Druhý den ráno byla obloha mírně zatažená, ale podle Káji, která si vždycky hlídala všechna zpravodajství spojená s počasím, mělo pršet až večer. Opravdu toho dne nepršelo, ale bylo nepříjemné dusno, ve kterém se nám rozhodně nechtělo stěhovat do dalšího kempu, a tak jsme se jenom váleli u vody a užívali si pohody a otravných komárů.

Dosytosti vyválení v písku jsme se pak vrátili do našeho skromného tábora a rozhodli se udělat si něco k jídlu. Já s Ondrou jsme se nabídli, že dojdeme pro nějaké dřevo na oheň, zatímco ostatní dají dohromady to málo, co máme v batozích.

Zpočátku jsme se drželi kousek od tábořiště, ale postupně nás cesta vedla dál a dál. Dřeva bylo po málu, a tak bylo potřeba jít hlouběji do lesa. Když jsme se ocitli s Ondrou o samotě, okamžitě mě popadl za zadek a políbil na krk. To bylo jeho upozornění, že je nadržený a nejraději by si mě okamžitě dal. Zasmála jsem se tomuto jeho pokusu, ale když jsem si uvědomila, že jsme sami a další příležitost nemusí jen tak přijít, nechala jsem se nalákat. Ondra mě zády opřel o strom a vášnivě se ke mně přitiskl, až jsem ucítila jeho ztopořený penis. V kalhotkách jsem měla už pěkně vlhko, když mi Ondra zajel rukou pod kraťasy, aby mě nabudil. Kundička byla plně připravená.

A v ten okamžik se Ondrovi za zády objevila Míša.

Ostatním se zdálo, že se dlouho nevracíme, a tak se Míša přišla optat, jakpak to s tím dřevem vypadá. Okamžitě jí bylo jasné, že nás vyrušila, protože se začervenala, ale to bylo asi tak všechno. Nevypadalo to, že by nám chtěla ještě dopřát soukromí, a tak jsme se zklamaní a nadržení vrátili do tábora.

K večeři byl na ingredience chudý, ale chuťově výborný gulášek s chlebem. Všichni jsme ještě chvíli poseděli u ohně, dokud nás do stanů nerozehnal spouštějící se déšť. Kájina předpověď se naplnila.

Lijavec nepřestával. Naopak byl hodinu od hodiny silnější.

Choulila jsem se k Ondrovi, jak nejtěsněji to šlo, když tu mi došlo, že jsme ve stanu sami, a tak můžete pokračovat, tam, kde jsme přestali, než nás během sbírání dřeva vyrušila Kája. Několikrát jsem Ondru políbila tak, aby poznal mé úmysly a pak už se jen těšila jeho pozornosti. Ondra totiž na mou touhu okamžitě odpověděl tím, že mi strčil hlavu mezi nohy a kundičku mi řádně vylízal. Tiše jsem u toho kňourala a rukou mu prohrabovala vlasy.

Venku mezitím začala bouřka. Na jednu stranu jsem si říkala, že je to lepší – alespoň mě nikdo nebude slyšet křičet. Nevýhodou však bylo, že se najednou rozjel zip u našeho stanu a dovnitř vpadla promočená Míša.

Do stanu Míšy a Káji teklo, a tak se holky rozhodly, že se rozdělí a každá přespí u jedné dvojice. Míša na nás asi pět minut volala, a když jsme na její volání nereagovali, drze vlezla k nám dovnitř.

Já i Ondra jsme byli naštvaní. Jednou se to ještě dalo, ale druhé překažení už bylo moc. Míša si toho ale byla vědoma, a tak po chvilce trapného ticha navrhla, abychom pokračovali, že se k nám otočí zády a nebude si ničeho všímat. Na znamení, že to myslí vážně, se rychle otočila a dělala, že spí.

Za normálních okolností by toho ani jeden z nás nebyl schopný, ale ta touha už se nedala vydržet. Ondra si lehnul za mě a strčil mi ho do kundičky zezadu. Pomáhala jsem mu přirážet a užívala si to. Pak jsem ucítila na poštěváčku ruku a moje vzrušení ještě narostlo. Když jsem ale otevřela oči, zmateně jsem zjistila, že to není Ondra, kdo mi dělá dobře rukou.

Ty štíhlé prsty patřily Míše.

Než jsem si to mohla v hlavě srovnat, měla jsem v puse její jazyk. Mrštně s ním vrtěla a já cítila, jak mi tělem proudí slast. Nebylo mi to nepříjemné.

Ani Ondra nebyl proti, abychom Míšu zapojili. Strčil jí prsty do kundičky, a zatímco ona se se mnou líbala a masírovala prsa, tak ji prstil. Něžně mi vzdychala do pusy a rozplývala se touhou. Opatrně jsem se zvedla a nechala Míšu, aby zaujala moje místo. Ta na Ondru vyšpulila zadeček a nechala si ho tam strčit. Já jsem si lehla před ní, a zatímco ji Ondra mrdal, lízala mi kundičku. Její jazyk byl opravdu mrštný i na tomto místě.

Ondru pohled na to, jak mi Míša líže kundičku a prstíčky mi strká tak hluboko, jak to jen jde, vzrušoval natolik, že se zanedlouho udělal. Nastavily jsme mu svorně pusu a on nás obě postříkal. Jelikož jsme se ale my dvě ještě neudělaly, začal mě prstit a já jsem Míše laskala lasturku. Nikdy předtím jsem holce dobře nedělala, ale podle toho, jak se Míša svíjela, se mi to asi dařilo. Jazykem jsem jí pomalu přejížděla přes klitoris a vnímala, jak ho má napnutý. Vyvrcholily jsme skoro současně.

Druhého dne bylo krásně. Míšin a Kájin stan jsme zalepili, takže už do něho neteklo. Nevím, co se tu noc dělo v tom druhém stanu, ale nutno podotknout, že o této noci už později nikdo z nás nepromluvil. A společnou trojku už jsme si nikdy potom nezopakovali.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt