tvrdá mrdačka se spolubydlícím

KATEGORIE: Lolitky, teen

Tvrdá mrdačka se spolubydlícím

Autor:
Alena L.
Publikováno:
16. 1. 2019
Přečteno:
15822x
Dominik byl na pracovní stáži. Na bytě jsem tak zůstala sama. Tedy když nepočítáte podivínského spolubydlícího, kterého jsme si ponechávali jenom proto, že platil včas nájem. Jinak jsme o něm skoro neslyšeli. Chodil do práce a doma pak hrál na počítači hry. Nebyl zrovna dvakrát společenský.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dominik měl původně odjet jenom na dva dny, jenomže se to protahovalo. Už to byl týden a stále to nevypadalo, že by se chystal přijet domů. Byla jsem z toho frustrovaná a co bylo horší, nadržená.

Večer jsem si s Dominikem volala přes chat a už to nemohla vydržet. Řekla jsem mu, že okamžitě potřebuju jeho klacek ve své kundě, že bez toho jinak umřu. Zasmál se tomu a pak navrhl sex přes skype. Souhlasila jsem, samozřejmě jak jinak.

Chtěl na to jít pomalu, začal mi povídat, jak se mám hladit a kde se mám dotýkat. Jenomže než stihl první větu, už jsem byla nahá a prsty jsem měla zaražené hluboko ve své frndě. Dominik nechtěl být pozadu, a tak se taky rychle svlékl a masíroval si ptáka. Palcem si tiskl uzdičku a jeho scvrklý had rychle narůstal do podoby anakondy. Vzrušovalo mě se na to dívat. Olízla jsem si prsty, které jsem měla uvnitř sebe a slízla z nich tak svůj vlastní nektar. Potom jsem si je vnořila zpátky do sebe. Dala jsem si do sebe rovnou tři prsty. Kundu jsem měla pořádně roztaženou a byla i svůdně narůžovělá. Dominik se nakláněl k obrazovce, aby na mě dobře viděl, a nepřestával si leštit bambus. Kroutila jsem se na svých prstech, div jsem si je nezlomila.

A pak, když už jsem byla blízko orgasmu, jsem uslyšela, jak někdo odemyká. Hned jsem si prsty vytáhla ven a zpozorněla. To se vracel Ondřej z práce. Slyšela jsem, jak si sundává boty a hlasitě si povzdechne. Potom kroky přes chodbu a hned do jeho pokoje, kde se zavřel s bouchnutím dveří. Celou dobu jsem ani nemukala, byla jsem tiše jako myška. Jakmile ale nebezpečí pominulo, vrátila jsem se tam, kde jsem přestala. S prsty mlaskajícími uvnitř mé kundy.

Cítila jsem, jak se uvnitř mě pohybují. A k tomu jsem slyšela, jak Dominik vzdychá. Bylo mi příjemně, připadala jsem si, jako kdyby byl u mě. Zavřela jsem oči a celá se do toho ponořila. Nevnímala jsem už nic než to, že si prstím a Dominik to vidí a honí si taky. Otevřela jsem pusu a vypustila ze sebe ty steny, které jsem zadržovala. Byla jsem naprosto uvolněná, nektar z mé krásné květinky se ven valil jako potok. Mlaskalo to a klouzalo.

A pak najednou někdo otevřel dveře.

Div jsem nespadla ze židle, když jsem se prudce podívala po příchozím. Byl to samozřejmě Ondřej, který chtěl poprosit, jestli bychom mohli šukat tišeji. Zrudla jsem jako krocan. A o to víc, když začal komentovat, že jsem tam vlastně sama. Při tom leknutí jsem totiž shodila Dominika na plochu, takže ho Ondřej neviděl a myslel si, že tu jenom masturbuju. Řekla jsem mu, že jsem prostě měla chuť na sex, ale že je Dominik pryč, a tak jsem si dělala dobře. Že už samozřejmě budu potichu, abych ho nerušila. Ale, že jsem to ještě nestihla dodělat.

Myslela jsem, že tím náš rozhovor skončil, ale Ondřej pokrčil rameny a sundal si kalhoty. Zeptala jsem se ho, co to dělá, ale on už držel v ruce pyj a startoval ho. Než jsem se ho stihla znovu zeptat, tak si na něj plivnul a přistoupil ke mně. Kleknul si na zem a zabořil mi svou nevymáchanou pusu přímo do rozkroku. Tvrdě a bolestivě mi sál kundu, až jsem začala křičet. Ale nebyla to jenom bolest, ale taky slast. Užívala jsem si jeho velký nos, kterým mi brnkal o klitoris. Jeho nemotorný jazyk přímo v kundě. To bylo to jediné, co jsem vnímala.

Pak se Ondřej postavil a do mé připravené kundy mi zasunul penis. Chytil za ruční opěrky mé pojízdné křeslo a zuřivě si mě nabodával na sebe. Byl naprosto přesný. Každý příraz vyndal ptáka až ven a nabodával mě znovu, skoro jako kdyby mě probodával. Bylo to hodně jiné, agresivní, zvířecí. To nebyl něžný sex s Dominikem, ale brutální sex s Ondřejem. Židle pod námi klouzala. Pak toho měl Ondřej dost a za krk mě zvedl a hodil mě na stůl. Plesknul mě přes zadek, až jsem ucítila pod jeho rukou žár. Zadek se mi třásl, a to se mu líbilo. Pleskl mě znovu a pak ještě jednou. Mlátil mě po zadku, dokud jsem nezačala křičet. Potom mi roztáhl půlky a na anál mi dal připravenou slinu. Předtím jsem nikdy anál nedělala, takže jakmile do mě začal zajíždět, řvala jsem bolestí.

Stačily tři přírazy, aby se mi anál roztáhl tak, že mě to nebolelo. Ondřej mě držel za zadek a hlavu mi stahoval nazad pomocí vlasů. Mrdal mě do zadnice tvrdě a bolestivě. Zadek jsem měla ještě červený od toho jeho pleskání, takže i tyhle přírazy mě hodně bolely. Vyrážel ze mě s každým přírazem sten a chroptění. Už jsem nemohla ani křičet, jak jsem byla vysílená.

Vyndal mi ptáka ze zadku a narval mi ho do kundy. A pak zase zpátky. Do kundy, ven, do zadku, ven. Stůl se s námi stěhoval po místnosti, jak tvrdě mě na něj narážel.

Hodil mě na postel. Posadil se vedle mě a pomohl mi naskočit na něj. Byla jsem zády k jeho obličeji, když si mě držel a rval to do mě. Kundu už jsem měla červenou jako rozmačkané jahody. Byla vytažená a plná šťávy, která ze mě tekla. Držel si mě za boky a prudce mě jako sbíječka mrdal do kundy. Pak přeskočil a chvíli mi mrdal zadek. Pak zase do kundy.

Konečně jeho tempo zpomalilo. Pak ze mě vyndal ptáka a vystříkal se mi na bříško. Když měl hotovo, tak mě ze sebe shodil a řekl, že je kdykoliv znovu k službám. Stačí říct. A odešel. Teprve když mi přestalo hučet v hlavě, jsem se vrátila k počítači, kde jsem měla od Dominika vzkaz, že než se vrátí, mám se vystěhovat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt