tvrdě se sexy černochem

KATEGORIE: Lolitky, teen

Tvrdě se sexy černochem

Autor:
Petra Z.
Publikováno:
19. 12. 2014
Přečteno:
17302x
Byl podzimní semestr a to vždycky znamenalo jediné. Výměnné studenty ze všech koutů světa, všech možných národností a kultur. Vždycky jsem se těšila na to, koho potkám nového a co nového se přiučím. Letos jsem poprvé měla dostat někoho na starosti – provést ho po budově, vzít ho k sobě domů, ukázat mu, jak to u nás funguje.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když nastal den, kdy konečně měli výměnní studenti dorazit, nemohla jsem ani dospat. Byla jsem rozčilená a nervózní, bála jsem se, abych něco nezkazila. A o to víc se moje symptomy zhoršily, když jsem uviděla, kdo k nám na návštěvu zavítal letos. Mezi těmi pěti zmatenými tvářemi mě okamžitě uchvátily temné, skoro až černé oči, které neprozrazovaly naprosto nic. Kluk, kterému patřily, se nezúčastněně rozhlížel a jeho čokoládová pokožka vypadala oproti našemu zbytkovému opálení z léta, jako nuttella vedle sýru.

Ve chvíli, kdy mi byl tento student přiřazen, jsem skoro přestala dýchat. Už jen když jsem zvedala ruku, aby věděl, kdo ho bude doprovázet po škole, jsem se třásla po celém těle. Toužila jsem se ho dotýkat a už jen při pohledu na jeho velké ruce jsem vlhla.

Jmenoval se Alex a byl to student z Velké Británie. Ačkoliv za normální situace jsem angličtinu mrskala jako rodný jazyk, v jeho přítomnosti se mi motal jazyk a vycházely ze mě neustále jen samé hlouposti. Přihlouple jsem se smála každému slovu, co řekl, a neustále nervózně odkašlávala.

Stačilo pár dní, aby se Alex k nám v podstatě nastěhoval, jak často mě navštěvoval. Byl sice neustále podivně zamyšlený a odtažitý, z jeho výrazu se nedalo poznat na co myslí, ale tahle jeho tajemnost mě snad ještě více lákala. Rozpaloval mě i jen jeho pohled. Chtěla jsem se mu podívat do kalhot a zjistit, jestli je pravda, že černoši mají velké vybavení.

Nevím, nakolik mu bylo podezřelé, že jsem až příliš často chodila všude bez klepání a když se převlékal, neodešla jsem, dokud mi to nepřipomněl. Ráda jsem se dívala na jeho vypracované břišní svaly a menší jizvu, kterou měl na svých sexy bocích.

Semestr utíkal závratnou rychlostí a já se stále nemohla odhodlat, abych Alexovi něco řekla. Vždycky jsem se zarazila uprostřed věty a potom rychle změnila téma rozhovoru. Bylo mi trapně, jak hloupě žvaním a jak si ho mlsně prohlížím. Byl by slepý, kdyby si toho nevšiml. Bohužel ale nic neudělal. Při pomyšlení na to, že by to mohlo být proto, že bych se mu nemusela líbit, mě bolelo u srdce. Ne, že bych ho milovala nebo něco takového, na vztah jsem nikdy nemyslela. Šlo mi s ním jenom o sex.

A tak jsem se rozhodla jednat.

Jednoho dne po společné přednášce jsem ho beze slova chytla za ruku a dotáhla ho na dámské záchodky. Nijak zvlášť se nevzpíral, když jsem ho strčila do jedné prázdné kabinky a prostě mu oznámila, aby mě ošukal.

Nečekala jsem na jeho odpověď a začala jsem ho líbat, jak nejvášnivěji jsem uměla a vyhrnovala mu přitom tričko. Rukama jsem přejížděla přes jeho velké svaly a umírala touhou. V kalhotách už jsem měla mokro, když jsem si chtěla kleknout, abych si jeho ptáka strčila do pusy, ale najednou mě zarazil. Vytáhl mě zpátky nahoru a řekl mi, že to chce taky, ale ne takhle. Ne na dámských záchodcích.

Oznámil mi, abych ho dnes navštívila v jeho pokoji, kde byli výměnní studenti ubytování, s tím, že zažiju takový sex jako nikdy.

Večer jsem šla k němu na ubytovnu opravdu hodně rozklepaná. Dlouho jsem se předtím připravovala, sprchovala jsem se důkladně a každý kousek těla si natřela voňavým krémem. Upravovala jsem se snad hodinu a spodní prádlo si vyměnila asi desetkrát, než jsem si připadala doopravdy připravená. S sebou jsem si vzala jenom kabelku, kterou jsem měla pro jistotu plnou kondomů a nezapomněla jsem ani na lubrikant. Kdyby náhodou.

Na Alexovi dveře jsem klepala se staženým žaludkem.

Otevřel mi opravdu rychle. Byl polonahý a bylo znát, že už na mě čekal. Tiše jsem vešla dovnitř. Když jsem se na něho chtěla vrhnout a políbit ho, zastavil mě. Byla jsem zmatená, ale on poznamenal, že nejdříve by si mě rád umyl. Nepomohlo vysvětlování, že jsem se dlouze sprchovala doma a že nejsem žádná špindíra. Trval na tom, že jako začátek to bude to nejlepší.

A tak jsem poslechla.

Odvedl si mě do koupelny a strhal ze mě všechno oblečení. Dokonce se ani nepodíval, co jsem měla za sexy tanga, která jsem si vybírala speciálně kvůli němu. Pustil na mě horkou sprchu a krouživými pohyby mě hladil po celém těle. Bylo mi dobře a byla jsem čím dál tím víc vzrušená. Chtěla jsem, aby se mě dotýkal co nejvíc a hlavně aby nikdy nepřestal.

Alex potom proud sprchy nastavil tak, aby mi mířil přímo na klitoris. Potom se postavil za mě a jednou rukou si mě držel pod krkem, zatímco druhou mi bloudil po těle, až sjel ke kundičce. Vrazil mi prsty dovnitř a prstil mě, zatímco mi proud vody masíroval poštěváček. Kroutila jsem se rozkoší, ale on nedovolil, aby se moc hýbala. Jazykem mi přejížděl po krku a pak mi ho strkal hluboko do úst. Rozkoš mnou probíjela a já se skoro dusila blahem. První orgasmus jsem ustála jen díky tomu, že mě Alex pevně držel.

Jakmile stahy kundičky odezněly, donutil mě, abych si klekla, přičemž si sundal svoje trenky. Měl obrovský péro, který mi najednou strčil co nedál do pusy, ale i když jsem ho měla až v krku, nekouřila jsem mu skoro ani půlku. Jazykem jsem mu přejížděla po celé délce jeho nádobíčka a pak ho usilovně kouřila. Potlačovala jsem dávící reflex, když si držel hlavu a narážel si ji přímo do rozkroku.

A pak mě najednou zvedl do náruče, jako kdybych nevážila víc než pírko a odnesl mě do vedlejšího pokoje, kde se mnou hodil na postel. Z nočního stolku vyndal kondom, v mžiku si ho navlékl a dříve, než jsem stihla zareagovat, mi svýho ptáka nacpal do kundičky. Vyvřískla jsem bolestí a slastí zároveň. Zarážel do mě svůj klacek, jak jen to šlo, a já se kroutila blahem. Cítila jsem ho skoro až v žaludku. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Mrdal mě tvrdě a celou si mě přidržoval na místě tak, že mi v ruce drtil prso. Viděla jsem, jak ve mně mizí skoro polovina jeho chlouby.

Při šukání z postele spadla moje taška, ze které vypadl lubrikant. Jakmile ho Alex uviděl, jediným pohybem mě otočil na všechny čtyři. Ptáka si natřel mazadlem, stejně jako můj zadeček. A pak mi ho tam pomalu zasunul. Zadeček mě bolel, ale slast byla silnější. Mrdal mě rychleji a rychleji a zuřivě mě přitom plácal po zadečku. Ječela jsem jako mrouskající se kočka a krátce nato měla druhý a nakonec i třetí orgasmus. Během třetí čísla přendal Alex svýho ptáka zpátky do mé kundičky a šukal mě tak dlouho, dokud se taky neudělal.

Z tohohle čísla mě tělo bolelo ještě týden. I tak jsme to ale s Alexem ještě dvakrát stihli zopakovat, než musel odjet. Momentálně jsem bez přítele a ještě to tak asi nějakou chvíli zůstane, alespoň dokud někde nenajdu nějakého černocha.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt