velikonoční šukačka

KATEGORIE: Lolitky, teen

Velikonoční šukačka

Autor:
Roman Š.
Publikováno:
28. 4. 2015
Přečteno:
10651x
Na Velikonoce jsem se rozhodl jet ke své přítelkyni na pomlázku, aby mi holka do roka neuschla. Dostatečně dopředu jsem si na to připravil vrbové proutky a upletl si pořádnou pomlázku, abych mohl Julii vyprášit kožich. Na koledu jsem se těšil jako malej kluk.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bohužel Velikonoční pondělí nezačalo zrovna tak, jak jsem si představoval. Večer předtím jsem si nachystal budík na brzkou hodinu, abych stihl objet ještě všechny tetičky, babičky a známé. Od matky jsem měl nakázáno, že nikoho nesmím vynechat, jinak o nás budou klevetit. A to je přeci zbytečné, ne? Skoro až v deset hodin jsem konečně oblečený a nasnídaný nasedal na kolo. Už v tom okamžiku mi bylo jasné, že to nemám šanci k Julče stihnout do poledne.

U každé tetky jsem se zdržel jen tak dlouho, jak to bylo bezpodmínečně nutné. Vyšlehal jsem je, řekl tu nejkratší básničku, kterou znám, popadl koledu a už mazal k další dveřím. Zvědavé babky se ale nepřestávaly snažit vyzvídat, a tak jsem chtě nechtě, musel nějaký čas oželet rychlými odpověďmi, na naprosto dotěrné otázky.

Konečně jsem dorazil k Julče asi dvacet minut po dvanácté, zpocený jako vrata od chlíva. Slezl jsem z kola, trochu se upravil a zazvonil. Dveře se vzápětí otevřely dokořán a Julie mě svlažila plným kýblem ledové vody. Ačkoliv to myslela jako trest za to, že jsem přijel pozdě, docela mi to bodlo. Smyl jsem ze sebe alespoň ten prach z cesty a smrad z nevětraných domovů tetek celého okolí.

Za Julií se objevila její matka, která se mi nejdříve vysmála, ale pak mě pozvala dál. Se vší upřímností jsem se omluvil, že jsem dorazil pozdě, ale že mi nefungoval budík. Juliina máma nad tím mávla rukou a bez odporu se ode mě nechala vyšlehat. Naproti tomu její dcera se nechtěla dát tak snadno. Navíc když jsem přijel takhle pozdě.

Jen jsem se k ní přiblížil, vyskočila jako zajíc a pádila někam ven. V mokrém oblečení a čvachtavých botách jsem ji pronásledoval přes celou jejich zahradu a zase zpátky. Julie bydlela s rodiči a prarodiči na takovém menším statku s velkou ovocnou zahradou. Julie přede mnou vylezla dokonce i na strom, přičemž potom přelézala z jednoho na druhý jako opice. Připadal jsem si hloupě, ale ji to očividně moc bavilo.

Nakonec slezla a utíkala zpátky směrem k domu. Místo aby ale zamířila do obývané části domu, vylezla po připraveném žebříku na seník. Žebřík mi tam nechala, a tak jsem vylezl nahoru za ní. A jakmile se mi naskytl pohled do seníku, pochopil jsem, proč ta honička byla nutná. Julie pro nás připravila menší piknik a pro mě ještě jedno překvapení. Zatímco jsem za ní se zpožděním lezl nahoru, ona se v rychlosti vysvlékla, takže teď přede mnou seděla na zemi v novém krásném sexy prádýlku a spokojeně se usmívala. Když jsem vylezl za ní, vytáhla žebřík, aby nás nikdo nerušil a posunula se dál od kraje, aby na nás nebylo vidět.

Pak si klekla a vyšpulila na mě zadeček. Myslela si, že ji konečně vyšlehám a pak si společně dáme připravené pohoštění, ale to se mýlila. Bez varování jsem vyndal ptáka, naslinil ho a vrazil jí ho do nastavené kundičky.

Julie s překvapením vyjekla, ale nijak se nebránila. To spíš naopak.

Pomalu jsem do ní zasouval svýho chcíplýho ptáka. Stačilo ale jenom pár zásunů a byl v pozoru. Sundal jsem si tričko, které mi překáželo a Julii jsem vyhrnul bodíčko, abych jí mohl sahat na zadeček. Pořádnými přírazy jsem jí klouzal hluboko do těla. Cítil jsem kolem klacku teplo její vagíny a to, jak se jí slastí stahují svaly.

A pak jsem hmátl vedle sebe a vyndal pomlázku. Přidržoval jsem si Julii jednou rukou za bok, a zatímco jsem přirážel, druhou jsem ji pleskal po zadku. Nahlas jsem odříkával tu nejdelší koledu, na kterou jsem si dokázal vzpomenout. Jelikož ale byla i tak docela krátká, zopakoval jsem ji hned několikrát za sebou. Když jsem skončil, Julie měla zadeček celý červený.

S uspokojením jsem se jí zeptal, kde je moje koleda. Na to mi odpověděla tak, že se prudce otočila, povalila mě na zem a pořádně si mě osedlala. Ani jsem nestačil zareagovat a už na mě rajtovala. Po chvíli se přetočila ke mně zády. Poskakovala na mě jako na rodeu a mezitím mi hnětla koule a tahala mě za ně. Nebyl jsem si jistý, jestli mě to víc vzrušuje, nebo bolí.

Každopádně jsem ji po chvíli přepral a nalehl na ni v pozici misionáře. Nohy mi hodila kolem krku, takže jsem jí mohl kolík zarážet hluboko do kundičky. K tomu jsem ji plácal po poskakujících ňadrech. Julie vřískala jako kočka při mrouskání.

A pak jsem přestal.

Ve chvíli, kdy si Julie chtěla postěžovat, jsem jí do otevřené pusy nacpal penis a mrdal ji do pusy. Skoro se mým klackem dusila, ale sama si ho rvala, co nejhlouběji to šlo. Odtáhl jsem jí ruce, přidržel jí hlavu a šukal ji bez zastavení do pusinky jako při znásilnění. Bylo to šíleně vzrušující, navíc, když se pode mnou svíjela. Najednou jsem ale ucítil na zádech bolest. Julie někde nahmatala pomlázku a teď mě s ní bacila do zadku. Nevšímal jsem si toho a pokračoval jsem, dokud jsem se neudělal. Když jsem se konečně zvedl, měla pusu celou od spermatu. Hned ho slízla a spolkla.

Na oplátku za skvělou šukačku jsem jí vylízal pekáč. Chvíli jsem k tomu přidával prstíček, aby si to opravdu užila. Při orgasmu se nadzvedávala a ječela jako smyslů zbavená. Muselo to být slyšet fakt všude.

Když jsem odcházel z té velikonoční šukačky, konečně jsem tyto jarní svátky pořádně ocenil. Už jsem se nemohl dočkat příštího roku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt