klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Skupinový sex

Domov důchodců se čtyřmi nadrženými dědky

Pracovala jsem jako pomocnice v domově pro seniory. Starala jsem se o skupinu přibližně dvaceti důchodců, z nichž většina na tom byla ještě velmi dobře. Idylicky vypadala ale hlavně jedna menší skupinka asi čtyř postarších pánů, kteří se znali už z dřívějška. Nedali na sebe vzájemně dopustit, společně hráli každé odpoledne karty a chodili na procházky. Jednoduše život jako v reklamě. Chodila jsem k nim ráda, vždycky měli nějaké švihácké prohozy, jakože jsem kočka a párkrát se stalo, že mě dokonce plácli po zadku. Upřímně jsem si z toho ale nic nedělala, říkala jsem si, že už tolik života přeci jen nemají, tak ať se klidně podívají, když jim to udělá dobře.
Přečíst
Autor:
Dagmar K.
Publikováno:
5. 4. 2017
Přečteno:
10704x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt