klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Přesčasová sexy odměna

Byla jsem pekelně vytočená. Seděla jsem právě za volantem a vztekle troubila na všechny ty sváteční řidiče, kteří na Štědrý den vyrazili na silnice. Nebyla jsem nakvašená jenom kvůli nim, ale především proto, že jsem se táhla zpátky do práce, protože můj šéf je naprostý idiot, co nemá rodinný život, a tak ho rád ničí všem ostatním. Sice jsem neměla děti a žádný manžel na mě u stromečku taky nečekal, ale přesto bych očekávala, že bude ctít i mou potřebu si jednou za čas trochu odfrknout. Ani jsem se nepokoušela spočítat, kolik skleniček vaječňáku jsem už od rána vypila a přitom se v duchu modlila, abych někde nepotkala policisty.
Přečíst
Autor:
Dita V.
Publikováno:
19. 1. 2017
Přečteno:
8032x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt