lolitky, teen

article

Můj sexy trenér

Trénovala jsem opravdu tvrdě a bylo to znát i na mých časech. Zlepšovala jsem se, ale podle mého...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Můj sexy trenér

Trénovala jsem opravdu tvrdě a bylo to znát i na mých časech. Zlepšovala jsem se, ale podle mého trenéra to nebylo dostatečně rychlé. Plavat jsem chodila opravdu každý den a dřela na sobě jako kůň. Čas se sice zkracoval, ale stejně tak i trpělivost mého trenéra, kterým byl mladý a ambiciózní mladík z místní univerzity, kam jsem se toužila dostat. Kdybych byla dostatečně dobrá, mohla bych dostat stipendium, bez kterého bych na další studování mohla klidně zapomenout. A jen kvůli tomu jsem byla ochotná tolerovat buzerování toho pitomce, aniž bych mu musela říct něco nepěkného.
Přečíst
Autor:
Jana P.
Publikováno:
16. 2. 2015
Přečteno:
7114x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nezkušená modelka

Už jako dítě jsem toužila, že jednou ze mě bude krásná modelka, která nosí všechny ty úžasné šaty, a všichni ji obdivují. Od mala jsem mámě ze skříně kradla sukně a šaty, na které jsem dosáhla, a pobíhala v nich po domě a ještě ve velkých lodičkách na podpatku. Při té vzpomínce jsem se pousmála, protože od té doby jsem se k tomuto snu více než přiblížila. Opravdu jsem během puberty hrozně vyrostla, také výškový limit jsem splňovala a neustále jsem se snažila udržet v kondici. A proto jsem dneska seděla v čekárně svého prvního většího konkurzu, díky kterému bych se mohla dostat na lepší místa, než jsou malinká mola v obchoďácích.
Přečíst
Autor:
Jana P.
Publikováno:
12. 1. 2015
Přečteno:
8357x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt