lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Táborová stezka odvahy

Na tábory jsem jezdil rád už jako malý prcek, a tak když mi bylo nabídnuto, abych jezdil jako vedoucí, neváhal jsem ani minutu. Už od ledna jsem se vždycky těšil a přemýšlel, čím bych děcka překvapil, šokoval nebo pobavil. Snažil jsem se vymyslet nové hry a hlavně témata, která by je něčím oslovila a zaujala. Nejvíce záležet jsem si potom dával na svém kostýmu na poslední diskotéku.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
23. 6. 2014
Přečteno:
8366x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nespoutané mrdání

Už to bylo zase tady. Zase jsem si s někým začal a ona to zkazila již po druhé noci, prý jestli nezajdeme na večeři. Už to nebyl jen nezávaznej sex po zvrhlý párty, ona z toho chtěla udělat vztah. Vymluvil jsem se, že musím hlídat syna, jako bych nějakýho měl, ale věděl jsem, že to stejně musí přijít.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
26. 11. 2013
Přečteno:
47729x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt