lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sexy sázka na výdrž

Byl jsem mladý, byl jsem sexy a vždycky, když jsem potřeboval sex, tak se někdo našel. Spoléhal jsem se na to, že jakmile mi začne hučet v kládě, sbalím nějakou kočku na baru. A nutno přiznat, že mi to prozatím vycházelo.
Přečíst
Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
3. 2. 2015
Přečteno:
5795x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Zlatokopka, jak se patří

Sex, sex, sex a zase jenom sex. O ničem jiném už jsem nedokázal přemýšlet, na nic jiného myslet. Každý den kolem mě prošly desítky hezkých holek, ale ať jsem snažil, jak jsem chtěl, nic na ně nezabíralo. Pokoušel jsem se být romantický, ale ne ke všem dívčím srdcím vede cesta přes čokolády, růžičky a plyšáky. Podruhé jsem vsadil na drsný zjev. Choval jsem se jako pitomec, ale bohužel ani to nezabralo. Vyzkoušel jsem mnoho různých způsobů, mnoho variant, ale nic nepomáhalo.
Přečíst
Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
22. 10. 2014
Přečteno:
4473x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt