lolitky, teen

article

Trojka ve stanu

Prázdniny společně s létem byli v plném proudu, když se naše malá parta rozhodla, že pojedeme pod...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Trojka ve stanu

Prázdniny společně s létem byli v plném proudu, když se naše malá parta rozhodla, že pojedeme pod stan. Pod jedním stanem jsem měla být já s přítelem Ondřejem, ve vedlejším pak Kája s Míšou a poslední dvojice Eliška s Pavlem měli třetí stan.
Přečíst
Autor:
Gabriela L.
Publikováno:
18. 9. 2014
Přečteno:
10435x
article
KATEGORIE: Skupinový sex

Festivalový grupáč

S partou kamarádů jsme se o prázdninách chystali na hudební festival. Nemohla jsem se toho víkendu dočkat – měly tam hrát moje oblíbené kapely a ke všemu jsem tam měla být s těmi nejlepšími lidmi pod sluncem.
Přečíst
Autor:
Petra Z.
Publikováno:
3. 9. 2014
Přečteno:
10377x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt