klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé se zkušeným dědou

O svoje panenství jsem přišla po létě, kdy jsem celé dva měsíce trávila vypomáháním na statku u jednoho staršího pána u nás ve vesnici. Máma se s ním znala, a tak mi u něho dohodila tuhle menší brigádu. Ráno jsem kvůli tomu musela vstávat brzy, abych nakrmila slepice, vyhnala krávy a kozy ven, poklidila stáje, postarala se o koně,… Domů jsem sice chodila unavená, ale zase jsem se druhý den těšila, až budu moci jít k panu Havránkovi. Byl to postarší důchodce, kterému manželka zemřela už asi před deseti lety, a on si od té doby nenašel žádnou jinou. Bydlel tedy sám a o všechno se musel postarat vlastními silami.
Přečíst
Autor:
Markéta F.
Publikováno:
9. 12. 2014
Přečteno:
25365x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt