klasika

Panny, panicové
article

Silvie dá každému

O Silvii jsem snil už rok. Představoval jsem si, jak ji hladím po vlasech, jak ji líbám na rty,...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex s teenkou v kanceláři

Promenádovala se po kanceláři s lízátkem v puse, zatímco na sobě měla vytahanou mikinu a vlasy stažené do koňského ohonu. Všechno na té holce si vzájemně odporovalo. Nosila hrozné hadry, nelíčila se, měla tlusté brýle, ale přitom obrysy jejího těla slibovaly naprosté maximum požitku, stejně jako její ústa, ze kterých koukal jazyk, který obmotávala kolem lízátka.
Přečíst
Autor:
Martin B.
Publikováno:
28. 11. 2018
Přečteno:
9120x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Píchal jsem dvě Japonky

Nový rok začal ve fabrice velmi dobře. Na naše oddělení přijal šéf nějaké nové stážisty a to znamenalo jediné – méně práce. Všechnu práci, kterou jsme nechtěli dělat, nebo nám trvala dlouho či nás nebavila, ta se velmi snadno hodila na nějakého stážistu, který za příležitost onu činnost vykonávat málem líbal ruce. Byla to naprostá pohoda. Nohy jsem měl pohodlně na stole a ruce za hlavou, zatímco dva stážisti dělali všechnu mou práci a ještě mi za to děkovali. Byl jsem jejich šéfem, nadřízeným, který si s nimi mohl dělat, co chtěl.
Přečíst
Autor:
Martin B.
Publikováno:
25. 7. 2018
Přečteno:
9519x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Silvie dá každému

O Silvii jsem snil už rok. Představoval jsem si, jak ji hladím po vlasech, jak ji líbám na rty, jak si hraju s jejími prsty, když se držíme za ruce. Byla opravdu hezká, vlastně nejhezčí z celého ročníku. Když jsme nastoupili do stejného ročníku na vysoké škole, nemohl jsem se jí nabažit. Viděl jsem ji poprvé na imatrikulaci, když zavolali její jméno a ona se tak plavně zvedla a došla si uličkou ke stolku, aby mohla přísahat. Okamžitě jsem se do ní zamiloval.
Přečíst
Autor:
Martin B
Publikováno:
19. 12. 2017
Přečteno:
8078x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt