klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sex s nevlastní dcerou

S Květou jsem chodil už přes půl roku, než jsme se konečně rozhoupali, že se vezmeme. Po svatbě jsem se nastěhoval k ní a její dvacetiletý dceři, která ve městě chodila na univerzitu, a tak bydlela doma, protože bylo zbytečné platit koleje. Dcera Magda byla pěkné zjevení, proto jsem se hned od začátku snažil vybudovat si k ní takový ten „otcovský“ vztah, abych na ni náhodou nedostal chuť. Její matku jsem sice miloval, ale přeci jenom ona byla šťavnaté masíčko.
Přečíst
Autor:
Milan S.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
18799x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt