lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Divoký sobotní večer

Taneční klub už se otřásal, když jsme s kamarády dorazili. Byla sobota večer a my jsme byli natěšení na pořádnou akci. Hned jakmile nám dali na ruce barevné pásky, prodrali jsme se na bar, abychom začali dnešní noc dobrým panákem.
Parket byl ohromný a plný lidí. Většinou se jednalo o mladé holky na tahu, kterým prsa poskakovala do rytmu hudby a zadečky se vrtěly jako neposedná koťata. Nebylo na co víc čekat, a tak jsme se na sebe vzájemně podívali a s chtivým úsměvem se vrhli do víru tance.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
7. 2. 2014
Přečteno:
8183x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Narozeninová kočka

Osmnáctiny jsou dost dobrým důvodem k pořádný oslavě. Člověk se může konečně oficiálně opít do němoty. Nicméně jsem svůj příděl alkoholu ještě trošku oddálil, protože mi otec sdělil, abych počkal až po obdržení dárku, jinak bych mohl litovat. Sice se mi moc nechtělo, protože jsem pozval spoustu přátel a ti do sebe hned od začátku lili všechno, co v našem domě teklo a mělo aspoň nějaký obsah alkoholu.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
1. 10. 2013
Přečteno:
5948x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Ďáblice to nechtěla

Přišel jsem z práce. Dnes si tolik klientů stěžovalo, že ještě teď se mi motá hlava. Jsem unavený, jídlo si chystám spíše automaticky, nad ničím nepřemýšlím. Už se nemůžu dočkat, až zalezu do postele, a to ještě není ani večer.

Když sedím u stolu a jím toasty, zapípá mi mobil. Píše neznámé číslo. Dneska v 8 u mě narozeninová párty, Křižíkova 89, Tereza. Snažím se vzpomenout, zda vůbec nějakou Terezu znám. Ale přeci jen znám… Jedinou Terezou, kterou jsem si vybavil, byla letní brigádnice u nás ve firmě, kterou jsem loni zaučoval. V tu dobu jí bylo šestnáct, žádná sexbomba to nebyla, spíše šedá myška, ale byla s ní někdy sranda.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
8. 8. 2013
Přečteno:
8540x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt