lesbičky

article

Společné sprchy

Zbožňovala jsem náš tělocvik na střední škole. Cvičili jsme odděleně podle pohlaví a nejlepší...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Bratrova přítelkyně

Už delší dobu se mi líbila přítelkyně mého bratra. Nejdříve jsem si to nechtěla přiznat, říkala jsem si, že to zase přejde, ale pravdou bylo, že o jejích nohách se mi zdávalo čím dál častěji. Ve snech ke mně přicházela a pomalu se svlékala. Tričko si převlékala přes ztuhlé bradavky a pak si ke mně lehala. Probouzela jsem se nadržená a velmi často i s prsty ve své kundičce. Přede všemi jsem se snažila nedat nic znát, ale musela jsem se opravdu kontrolovat, abych na ni neustále nekoukala a z pusy mi netekly sliny.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
17. 3. 2015
Přečteno:
7523x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Společné sprchy

Zbožňovala jsem náš tělocvik na střední škole. Cvičili jsme odděleně podle pohlaví a nejlepší vždycky byla závěrečná sprcha. Nejenže bylo příjemné se osprchovat pod horkou vodou po náročném cvičení, ale extrémně příjemné bylo, že sprchy byly jedna velká místnost, takže jsme se všechny holky sprchovaly společně. Některé se tomu vyhýbaly nebo dokonce nosily na sprchování plavky, ale i tak nás tu bylo celkem dost, co se před sebou nestyděly. Sprchovaly jsme se nahé a vzrušeně se okukovaly. Tedy alespoň já jsem se pozorně dívala. Je štěstí, že na holkách není poznat, když jsou vzrušené – kdybych měla penis, už by mi stál.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
12. 12. 2014
Přečteno:
15026x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Vysokoškolačky

Dívala jsem se na všechny ty knihy, které jsem si právě přinesla z knihovny a hluboce se litovala. Pomalu ale jistě jsem začínala propadat panice, která se zhruba v polovině semestru objevovala snad u každého studenta. Látky neustále přibývalo, ale tempo přednášek snad stále jenom zrychlovalo. Ležela jsem na posteli a tiše si zoufala. Teprve až když přišla na pokoj moje spolubydlící Anna, trochu jsem se uvolnila. Ona byla jako sluníčko, které nikdy nezapadalo. Pořád měla po ruce dostatek optimistických slov a především alkoholu.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
14. 11. 2014
Přečteno:
6094x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt